Онопка про повернення у моделі: Мене ніхто нізвідки не виганяв

19 червня 2018, 15:32

Модель Сніжана Онопка заявила, що повернулася до роботи та збирається довести, що ніхто її нізвідки не виганяв, а пауза в кар’єрі була її рішенням.

Про свій новий контракт та плани Сніжана розказала JetSetter.ua.

"Я дуже довго вирішувала, чи повертатися в модельний бізнес. Але врешті зрозуміла, що це, мабуть, те, що я вмію робити найкраще, і я ще не все в цій галузі зробила і хотіла б повернутися", - зізналася Онопка.

Онопка вже виклала купу світлин зі свого нового кампейна

"В одному зі своїх постів я дала фолловерам непросте завдання: якщо вони бажають мого повернення, нехай цей пост набере 100 тисяч лайків за три дні. Він набрав за добу. Природно, у мене вже не було шляху назад і можливості відмовитися", - розповіла вона.


100 тисяч лайків повернули Сніжану до роботи

Тоді Сніжана поїхала до Мілана і там підписала контракт з агентством Why Not Model Management, яке представляє як Агнесс Дейн, Наталію Водянову та інших. Також українка вже знялася у своєму першому кампейні для бренду Fausto Puglisi.

"Плани, звичайно, грандіозні, я не збираюся зупинятися і збираюся довести всім, що мене ніхто нізвідки не виганяв, що це було моє рішення піти, побути вдома якийсь час, так як я була дуже розбита, втомлена і сама нічого не хотіла. Мені потрібно було розібратися в собі", - заявила Онопка.

Поки Онопка відпочивала від роботи, вона постійно викладала фото зі свого модельного минулого

"З плином часу я розібралася, зрозуміла, чого хочу насправді, і тепер не збираюся відступати! На подіум планую повертатися теж, але це буде один-два покази, а не всі, як раніше", - зауважила вона.

Нарешті Сніжана розібралася у собі

Свої стосунки з чоловіком Миколою Щуром Сніжана не коментувала. Лише сказала: "З чоловіком ми тепер, звичайно, набагато рідше бачимося, але він дуже радий за мене і в усьому підтримує!".

Світлин із коханим Щуром давно не було на сторінці Онопки

Нагадаємо, про своє повернення до роботи моделі Сніжана оголосила ще торік.

Також минулого року відбувся скандал за участі чоловіка моделі - Миколи Щура, і вона тідо його виправдовувала.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів