Продюсерка Лободи: Вагітність Світлани була незапланована, але дуже бажана

22 червня 2018, 13:51

Продюсерка співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна зізналася, що була шокована звісткою про вагітність своєї підопічної.

Однак запевнила, що хоч Лобода і не планувала дитину, але дуже її хотіла.

Про це Крапівіна поговорила з "Комсомольською правдою в Україні".

Про вагітність Свєти Нателла дізналася не одразу.


"Я звертала увагу, що деякі зміни емоційні в ній відбуваються, і навіть одного разу запитала, на що отримала впевнене: "Ні, це неможливо". А через пару тижнів вона зателефонувала мені з американських гастролей і, ледве дихаючи, буквально пошепки повідомила про те, що чекає дитину", - зазначила Крапівіна.

Тепер навколо вагітності Лободи можна побудувати цілу піар-кампанію

"Звичайно, для мене це був шок, певною мірою. У мене був розписаний рік жорстко, щільно, і довелося дуже багато всього змінити. Щоб дійсно увійти в цей режим новий, тому що будь-яка жінка, хоч артист, хоч космонавт, але вагітність змінює дуже багато в сприйнятті дійсності", - додала продюсерка.

Крапівіна одразу ж зауважила, що Лобода швидко зорієнтувалася, тому їхні робота не постраждала.

"Єдине, я запитувала додаткові умови в організаторів концертів, і вони не завжди розуміли - чому. Ну, температуру вище в гримерці тощо. Але все-таки графік трохи перебудувала, щоб у Свєти більше було вихідних", - розказала Нателла.

Нателла рада, що вагітність Свєти не завадила їхній діяльності

"Це було дуже бажано. Але не заплановано", - наголосила Крапівіна.

Звісно ж, усім цікаво, від кого народила Лобода. Однак продюсерка уникнула навідних запитань.

"Мені дуже важко коментувати особисте життя Світлани, тому що останні півтора-два роки ми настільки занурені були в робочий процес, що навіть наша дружба страждала від цього", - сказала Крапівіна.

Особа батька другої дитини Лободи залишається засекреченою

"Для мене вагітність Світлани стала несподіваним сюрпризом, але приємним. Я знаю, як вона мріяла про другу дитину. Мені складно щось коментувати, але я знаю, що Світлана щаслива, а для мене це найважливіше", - заявила вона.

Також Нателла розказала, що Лобода дуже хотіла дитину.

"Вона постійно говорила: "Я так хочу малюка, і Євка хоче". А я вмикала продюсера: "Свєта, ну як ти зараз можеш хотіти дитину?! Ми ж космонавти, у нас кар'єра, план із завоювання всесвіту". А вона: "Ти знаєш, якщо я зустріну свою, ту саму людину, я все відкладу в сторону".

Нателла зізналася, що теж хотіла б другу дитину і планує її народити до 39-ти років. Зараз їй 36

"У неї взагалі дуже розвинений материнський інстинкт. Так, це не зовсім синхронізується з її образом сценічним. Але якби люди мали можливість поспостерігати за нею, в її домашньому співтоваристві "мами-бабусі-діти", то вони б здивувалися", - поділилася продюсерка.

"Зараз я їй кажу: "Слухай, годувати грудьми - це занадто, ми так багато собі дозволити не можемо, це прив'язує тебе до дитини, позбавляє можливості повноцінно працювати". У мене ж теж є якісь завдання продюсерські, ми хоч і друзі, але я повинна ще якось планувати. Вона каже: "Ні, поки є така можливість, я буду годувати, це для мене важливо", - зазначила Крапівіна.

Лобода планує годувати доньку грудьми мінімум півроку, як і годувала старшу Єву

Нагадаємо, місяць тому 35-річна Лобода у Лос-Анджелесі народила другу доньку. І вже за кілька тижнів співачка полетіла на музичну премію до Москви.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів