За корону "Міс Всесвіт" уперше побореться кралечка-трансгендер. ФОТО

3 липня 2018, 16:18

26-річна модель і "транс-дівчина" Анхела Понсе представить Іспанію на цьогорічному конкурсі "Міс Всесвіт". Таке станеться вперше в історії, оскільки лише в 2012-му році трансгендерам було офіційно дозволено брати участь у цьому змаганні.

Анхела, котра здобула перемогу на конкурсі "Міс Всесвіт Іспанія", вже була його учасницею в 2015-му, але корону виборола лише з другої спроби.

Про це пишуть La Nación та El Español.

Іспанка Анхела Понсе змагатиметься в конкурсі "Міс Всесвіт"

"Нести ім'я та кольори Іспанії перед Всесвітом - це моя велика мрія. Моя мета - стати голосом інклюзії, поваги та розмаїття не лише спільноти ЛГБТ+, а й усього світу", - написала модель в своєму Instagram.


Зріст Анхели - 177 сантиметрів, а вага 58 кіло. Її параметри 90-61-90. Цикл операцій зі зміни статі вона завершила в 2014-му році.

Кілька років тому жінка перенесла останню операцію зі зміни статі

Як пригадує Понсе, усвідомлювати себе саме дівчинкою вона почала з 3-4 років. Модель підкреслює, вона "не чоловік, який хоче бути жінкою", а "жінка, але транс-жінка".

Зі слів Анхели, багатьох транссексуалів ображає, коли про них кажуть як про людей, що опинилися "в неправильному тілі".

Анхела відчувала, що вона - дівчинка, з 3-4 років

"Треба зрозуміти, що є чоловіки з вагінами і жінки з пенісами. Я жінка не через мою стать. Я жінка тому, що кажу вам, що я - жінка. І ви не маєте ставити це під сумнів. Є транссексуали, в яких нема потреби оперуватися. У мене - була", - пояснила вона.

Понсе прагне нести у світ меседж інклюзії та розмаїття

Анхела знає, що таке неприйняття та насмішки. Але її рідні завжди були на її боці.

"...Моя сім'я завжди хотіла, щоби лише я була щаслива. Мої батьки водили мого брата на заняття легкою атлетикою, моїй сестрі дається все, щоби вона навчалася професії (якої хоче), а якщо я хотіла ляльку чи сережки, мені говорили: "сонце моє, які ти хочеш?", - пригадала Анхела.

Уперше в історії транс-жінка візьме участь у "Міс Всесвіт"

Своєю участю в конкурсі "Міс Всесвіт" Анхела хоче "дати урок світові". Адже досі в багатьох країнах світу на таких людей, як вона, дивляться "наче на циркових мавп", і вони позбавлені багатьох можливостей у житті.

Понсе хоче, щоби на таких, як вона, перестали дивитися як на "циркових мавп"

Як відомо, в 2012-му році в "Міс Всесвіт Канада" взяла участь дівчина-трансгендер Дженна Талакова. Але їй довелося виборювати це право через суд, адже керівництво конкурсу, зокрема й нинішній президента США Дональд Трамп, були категорично проти. Зрештою Дженна посіла 12-те місце і здобула титул "Міс Симпатія".

Нагадаємо, торік видання Playboy уперше за все своє існування призначила Playmate жінку-трансгендера. Нею стала француженка Інес Рау. Негативну реакцію деяких читачів журнал порівняв із тим, як півстоліття тому публіка обурювалася через першу темношкіру Playmate.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів