Кільчицька оголосила, що стане мамою вп'яте

5 липня 2018, 17:35

Колишня заступниця мера Києва Ірена Кільчицька, котра менше трьох років тому народила доньок-двійнят, свою третю і четверту дитину, виявляється, вирішила на цьому не спинятися.

49-річна бізнесвумен оголосила, що незабаром у неї з'явиться п'ятий малюк.

Сенсаційне оголошення Ірена зробила в програмі "Перші другі".

"...Такий сюрприз: у мене буде п'ята дитина скоро", - оголосила Кільчицька.


Кільчицька оголосила, що чекає на поповнення

"Багато людей бояться того, чого вони не знають. І це їхня найбільша проблема. В мене, наприклад, є друзі, в яких одна дитина, і вони кажуть, що багато дітей - це величезні гроші, величезні витрати. Насправді вони не розумають, що жодних витрат нема. Якщо говорити про те, що було в 80-ті та 90-ті роки, коли не було памперсів, коли перші памперси прали, то сьогодні це не проблема. Харчування прекрасне, котре є чистішим та екологічнішим за материнське молоко...", - поділилася вона.

Себе Кільчицька називає "невгамовною" і впевнена, що може поєднувати дітей із роботою, бізнесом, громадською діяльністю та благодійними проектами.

У 2015-му році Ірена народила третю та четверту дитину

"Я заробляю немаленькі гроші, і мене на все це вистачає. І я гадаю, що мене би вистачило і на п'яту, і на сьому дитину", - наголосила Ірена.

Як відомо, своїх нащадків Кільчицька називає на літеру "М". Свого первістка, Моніку, вона народила в 38. Іще в неї є син Марк і двоє дівчаток, Матильда і Марсель.

Відео з YouTube, фото"Гордон"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів