"За тиждень його скосило": Павлік розказав, як починалася страшна хвороба 19-річного сина

10 жовтня 2018, 10:35

Співак Віктор Павлік, який днями ошелешив звісткою про тяжку хворобу свого молодшого сина та попросив про фінансову допомогу, розказав, як починалося жахіття, з яким нині бореться його родина.

У 19-річного Павла почали німіти ноги, і вірний діагноз лікарям вдалося поставити не одразу. Про те, що новоутворення злоякісне, стало відомо після операції.

"Якийсь час почали в нього німіти ноги, і з кожним днем все більше і більше. І за тиждень його, як кажуть, просто "скосило" – відмовили ноги. Його шпиталізували. Звичайно, діагноз дали не одразу, бо робили аналізи. Десь одного дня, коли я його відвідував, він сказав, що ніг зовсім не відчуває", - поділився Віктор із "ТСН".

Хвороба 19-річного сина Павліка розвинулася дуже швидко

11-го вересня Павла прооперували. Парубкові вирізали пухлину та вставили імплант. Після цього син артиста почав потроху рухатись та підводитись.


"Йому зробили операцію в інституті нейрохірургії – була пухлина в області хребця десь між лопаток, ближче до шиї. Пухлина вже почала роз'їдати кісткову тканину. Цей матеріал віддавали на аналіз до трьох лабораторій – всі показали одне й те саме. Він зараз на візку, не ходить, хоч після операції покращення є. Це така хвороба, яку треба лікувати за кордоном, а це сотні тисяч доларів. Поки що чіткої суми немає", - розповів Павлік.

У разі, якщо буде витрачено не всі зібрані гроші, Павлік обіцяє передати залишок на благодійність.

"Люди підтримують дуже і шлють, хто скільки зможе – хто 100, хто 50, хто тисячу, хто 5 тисяч, хто 20 тисяч гривень висилає. Це дуже приємно, мене розпирає гордість від того, що в мене є такі люди, які до мене так добре ставляться. Я вдячний безмежно", - додав співак.

Віктор збирає гроші на лікування сина в Ізраїлі

Також Павлік прокоментував закиди щодо його дорогої колекції гітар, яку незайвим було би продати в такій ситуації.

"Я маю невеличку колекцію гітар – колись її зібрав, бо маю хист до цього. В мене кілька десятків гітар, колекційних, ексклюзивних, я хочу їх продати. Мені багато людей пишуть "продай свої гітари" – так купіть, я готовий. Можна писати мені у офіційні соцмережі – хто хоче, пишіть. Ну і звертаюсь до всіх, хто як може, допоможіть і моліться за мого сина Павлика", - закликав співак.

Нагадаємо, як раніше казав артист, попередня сума, яка потрібна для лікування Павла в Ізраїлі - 200 тисяч доларів. У мережі Віктор опублікував номер картки, на яку можна переказати допомогу: Приват: 5168757300162874 Павлик Віктор Франкович.

Фото з Facebook Павліка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів