Жінка Медведчука отримала серйозну травму та залишає "Танці"

11 жовтня 2018, 12:15

Телеведуча Оксана Марченко оголосила, що залишає шоу "Танці з зірками".

Причиною стало не рішення суддів, не негативна реакція багатьох українців на участь у проекті дружини одіозного політика Віктора Медведчука, а серйозна травма, яку отримала під час однієї з репетицій 45-річна Оксана.

Вона розказала про це в Instagram.

Відтанцювала: Оксана Марченко оголосила, що залишає шоу

"Любі мої, я залишаю шоу "Танці з зірками - це був новий цікавий досвід. Я вдячна Богові за кожен прожитий день. Є лише одна обставина, яка змушує мене зробити цей крок. Під час підготовки до прямих ефірів, на репетиції я зламала два ребра", - написала Марченко.


"Це був дуже гострий біль, але я подумала, що сильно потягла зв'язки або м'язи, приймала знеболююче і, зціпивши зуби, продовжувала репетирувати. Часом біль був нестерпним, я йшла до роздягальні, плакала, щоби ніхто не бачив, ставила собі ще сильніші знеболювальні ін'єкції і знову репетирувала", - поділилася вона.

Дружина Медведчука зламала два ребра на репетиції

Марченко запевнила, що тепер їй уже не болить, але лікарі побоюються, що через інтенсивні навантаження може статися рецедив, адже тканини в місцях переламів іще неміцні.

"А я не можу і не хочу працювати в півсили", - підкреслила Оксана.

Вона вирішила навіть викласти в мережі медичні документи

"Я перемогла свій біль, свої страхи та невпевненість. Мною пишається моя родина, мої батьки, друзі, я від усього серця хочу їм подякувати за підтримку і любов", - додала Марченко.

Телезірка також подякувала тим, хто за неї вболівав, своєму партнерові і творцям шоу.

Оксана таки не стане переможницею шоу

"Я прийшла на Танці з Любов'ю і з Любов'ю та вдячністю їх залишаю. Ваша Оксана Марченко", - закінчила вона звернення.

Нагадаємо, проти участі Марченко в "Танцях" від початку колективно виступали журналісти "ТСН". А от російський співак Філіп Кіркоров і ще чимало людей, які навіть долучилися до спеціального флешмобу на підтримку Оксани в мережі - закликали її танцювати.

Фото з Instagram Марченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів