Жінка Ярославського з’їздила в рідну школу та показалася вдома після лазні

13 листопада 2018, 10:17

Подружжя харківських мільйонерів Олександр та Марина Ярославські навідалися на батьківщину.

Окрім того, що молода дружина олігарха організувала у Харкові майстер-клас відомого візажиста, вона ще й звозила свого чоловіка до рідного Ізюма.

Світлинами з подій Ярославська ділилася у своєму Instagram.

Завдяки Марині, харківські тусовщиці змогли подивитися, як працює Сердар Камбаров – візажист, котрий робив їй весільний мейк у Лондоні.


Марина привезла до Харкова модного візажиста
Але це був благодійний захід, кошти від якого вона передала у рідну школу

Окрім майстер-класу, на якому Ярославська виступила моделлю, вона також насолодилася простими речами. Як от візитом до рідної школи в Ізюмі та прогулянками осіннім лісом.

Ярославська пораділа теплій українській осені

"Коли приїжджаєш туди, де народився, навіть повітря пахне по-іншому. І школа завжди залишається рідною, що б в житті не змінювалося. Сьогодні я приїхала в свою рідну Ізюмську ЗОШ №6, щоб передати гроші, виручені з продажу квитків майстер-класу Сердара Камбарова", - написала Марина.

Гроші підуть на облаштування комп'ютерного класу у школі, де навчалася дружина олігарха

"Обнялися з вчителькою хімії - вона зараз там директор. Пройшлася по коридорах, зайшла на урок фізики. Навіть сльози світлого смутку навернулися на очі. Дуже хочеться дати нинішнім учням те, чого не було в мій час. Освіта - це головне, це майбутнє!" - зауважила Ярославська.

А повернувшись до Харкова, Марина влаштувала собі банний день зі скрабами, оліями, чаєм та іншими маленькими жіночими задоволеннями.

Нагадаємо, нещодавно Марина розказувала, як їздила на перші кастинги та мріяла бути моделлю.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів