Жінка Ярославського згадала свої перші кастинги та мрію бути моделлю

21 вересня 2018, 15:13

Не секрет, що дружина харківського багатія Олександра Ярославського, 30-річна Марина у молодості намагалася бути моделлю та брала участь у конкурсах краси.

Останнім часом мати трьох дітей знову захопилася модою, а в мережі інколи згадує свою мрію бути моделлю.

Днями Ярославська поділилася спогадами про те, як їздила на свої перші кастинги.

Як відомо, у 2006-му Марина виборола звання другої віце-королеви Харкова

"Розмовляла з друзями з Харкова: розповіли, що скоро починається кастинг на "Королеву Харкова-2019". Звичайно, нахлинули спогади. Як була ще школяркою-старшокласницею, і ми з мамою поїхали на кастинг. Як мене вибрали, а мама вмовляла організаторів, щоб мені відмовили) Тому що було складно і далеко їздити на підготовку з іншого міста, і грошей особливо не було", - написала Марина в Instagram.


Моделлю Марина не стала, але зніматися для себе продовжує активно

"А потім, звичайно, як чудово було займатися, яке задоволення я від цього отримувала. Я щиро захоплена fashion-індустрією з дитинства, ще зі смішних показів, в які грала дітьми з подругами. І на той час участь в такого роду конкурсах, дефіле в якості моделі було для мене єдиною можливістю долучитися до світу моєї мрії", - зізналася жінка.

Тепер у мережі Ярославська ділиться знаннями про модні тренди, косметичні новинки та секрети краси

"А торік, нагадаю, мене вже запросили в журі "Королеви Харкова-2018". Я подивилася на цей світ під іншим кутом зору, і це було чудово. Цього року "журити" не планую, у мене інші творчі плани. Але конкурс підтримую, і вважаю, що всім, хто вірить в себе і цікавиться індустрією краси, участь в ньому дуже допоможе", - зауважила вона.

Нагадаємо, Марина Ярославська почала викладати свої фотосети приблизно рік тому.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів