DJ Nastia згадала, як жертвувала донькою через кар’єру, та про мрію стати психотерапевтом

16 листопада 2018, 12:00

Анастасія Топольська або DJ Nastia зізналася, що робота і кар’єра завжди були для неї на першому місці, тому доводилося іноді жертвувати стосунками з донькою Уляною.

Зате тепер, коли Настя досягла успіху і слави, дочка поважає її та вважає авторитетом.

Однак у планах діджейки є багато чого, окрім музики. Про це дружина депутата Сергія Лещенка розказала в інтерв’ю Cosmopolitan.

Настя на сторінках модного українського глянцю

Настя грає у найвідоміших клубах світу і потрапляє у рейтинги найавторитетніших музичних видань. На запитання, чого коштував їй цей успіх, вона сказала:


"Я пожертвувала своїми стосунками з дочкою. У мене Уляна завжди була на другому місці. Я відсувала її на потім, а в пріоритеті була тільки кар'єра, музика і самореалізація".

Навіть зараз Уляна частенько залишається вдома з вітчимом Сергієм Лещенком, поки мама на гастролях

"Коли я розлучилася з чоловіком, то була надана сама собі. Доводилося виступати безкоштовно, аби відновити зв'язок з індустрією. Я просто розуміла, що, якщо я не задовольню свої амбіції на цьому терені, залишуся нещасною", - зізналася dj Nastia.

У Насті вийшло і амбіції задовольнити, і дочку виростити

"Сім'я не повинна заважати твоїй самореалізації, тож я не шкодую про це. У нас з Уляною круті взаємини, і я стала для неї найбільшим авторитетом. Батьки не зможуть заслужити поваги своєї дитини, поки не стануть кимсь", - зауважила Топольська.

Уляна пишається мамою та росте дуже самостійною дівчиною

Утім, божевільний робочий ритм та постійні перельоти вже почали набридати Насті, тому у її подальших планах багато цікавого.

"Думаю, що два-три роки, і я буду пробувати себе в чомусь іншому. Не хочу бути професіоналом тільки в одній сфері все своє життя. Я просто в цій індустрії вже все зрозуміла і все спробувала. Для мене не залишилося недоступних точок або локацій. Цей успіх не так вставляє як раніше", - зізналася вона і додала, що зараз у неї не вистачає часу навіть на регулярні заняття спортом.

Як діджей Настя вже досягла всього, далі - нові вершини

"Я б хотіла піти на йогу, на стрейчинг. В басейн. На кулінарні курси. Зайнялася б професійною фотографією… Народила б другу дитину. Але найголовніше - я планую вступити до інституту на психологію. Мрію стати психотерапевтом. Все життя цікавилася цим питанням: зі школи читала літературу, спілкувалася з людьми цієї спрямованості", - поділилася бажаннями Топольська.

Нагадаємо, ще два роки тому Настя розповідала про те, як розвивалися її стосунки з Лещенком та про мету повернути борг за їхню спільну квартиру.
А торік в інтерв'ю британському виданню вона зізналася, що хотіла б мати трьох дітей.

Фото Cosmopolitan та Ганни Грабарської з Instagram Nastia.dj

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів