53-річна Ассія Ахат повчила, як залишатися сексуальною у будь-якому віці

22 листопада 2018, 16:03

Скрипалька і співачка Ассія Ахат, котра у свої 53 світить струнким тілом в купальнику, знає, як залишатися щасливою та сексуальною у будь-якому віці.

Про це вона розповіла виданню Viva!.

"Потрібно просто хотіти бути щасливою, сексуальною і впевненою в собі. Боротися зі своїм негативом, злістю, заздрістю, стежити за своїми словами і думками", - радить артистка.

Як бути сексуальною? - Просто хотіти нею бути

"Цінувати те, що маєш, бути веселою, ніжною, доброзичливою, щирою, вміти все прощати - ці якості нас роблять і успішними, і сексуальними, і щасливими", - запевнила Ассія.


Ассія у свої 53 може навіть голими грудьми з балкону світити

На запитання, яке вбрання вона вважає найсексуальнішим, Ахат сказала:

"Блакитні джинси на пружній дупці і біла майка на невеликі круглі груди".

Також сексуальним може бути бікіні з хижим принтом

А ще Ахат поміркувала про моду в її житті.

"У своєму житті я ніколи не мала залежності від наслідування модних тенденцій ні в одязі, ні в музиці… Мені подобається цікавитися модними тенденціями, колекціями. Світ моди - це мистецтво, і я захоплююся ним так само, як новими стилями в музиці, незвичайним виконанням улюбленої популярної пісні або чиїмось дивним тембром голосу", - поділилася вона.

"…Для мене задоволення - куди б я не збиралася вийти з дому, одягнутися не так, як вчора. Я не боюся експериментів, я підкоряюся своїй інтуїції і одягаю капелюх Вів'єн Вествуд зі спортивними штанами. Кожен день - це радість, свято, хочу бути яскравою завжди, кожен день. Я борюся зі своїми комплексами самостійно, створюючи свою музику, і одягаючись так як я відчуваю! Це моя гра", - зазначила Ассія Ахат.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів