Світоліна розказала про свій алкобізнес, та чому розійшлася з бойфрендом

11 грудня 2018, 10:42

Тенісистка Еліна Світоліна, виявляється, має бізнес на півдні Франції та збирається у майбутньому займатися нерухомістю.

А ще 24-річна спортсменка поки не готова до серйозних стосунків, тому і розійшлася зі своїм бойфрендом – британським гравцем у крикет Рісом Топлі.

Про це та інше Еліна розказала "Зе Интервьюеру".

Як відомо, у лютому цього року Світоліна розірвала 2-річні стосунки з Топлі.


"Це сталося перед моїм фіналом в Дубаї, коли мені потрібно було підтверджувати титул. Розлучилися з моєї ініціативи, тому для мене це було набагато легше, ніж для нього. Він не очікував, що так станеться", - зізналася тенісистка.

Еліна стала ініціатором розриву з Рісом

Взаємини двох спортсменів з різними графіками вимагали жертв від обох.

"Він приїжджав до мене на турніри. Оскільки у нас тенісний сезон один з найдовших в спорті, йому доводилося частіше приїжджати до мене, ніж мені на його змагання. Але я теж їздила, дивилася його матчі", - розказала Еліна.

"Це жертви, на це потрібен час. І мені зараз важко налаштуватися на романтичні стосунки, тому що над ними потрібно постійно працювати", - зазначила вона.

Поки що Світоліна зосередилася на спорті

Також Світоліна розповіла про свій алкобізнес.

"У мене є невеликий винний бізнес на півдні Франції. Батько допомагає. І нерухомість - це те, чим я хочу займатися в подальшому", - зауважила дівчина.

"Є люди, які мені з цим допомагають, для мене це дуже важливо. Думаю, що мені ще дуже багато чого треба навчитися саме в тій галузі. На даний момент я займаюся тенісом, тому у мене немає часу, щоб займатися цим на 100%", - підкреслила Еліна.

До речі, теніс приносить спортсменці непоганий заробіток.

"Максимальний виграш був 2,6 мільйона доларів. Це був турнір 8 найкращих гравців світу в Сінгапурі. Це вважається найбільш елітним турніром, тому такий великий призовий фонд", - поділилася спортсменка.

Еліна - завидна наречена зі своїм бізнесом

Нагадаємо, не так давно Світоліна в Києві хвалилася званням Заслуженого майстра спорту. А перед тим вона світила тілом на Мальдівах.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів