Ярош показав молодих себе з дружиною та розказав про найбільші страхи

15 січня 2019, 14:16

Мабуть, багатьом хейтерам "Правого сектору" досі цікаво, чого найбільше боїться його екс-лідер Дмитро Ярош, візиткою якого пропагандисти лякали росіян під час Євромайдану.

Нині 47-річний депутат, який створив Українську добровольчу армію, живе у приватному будинку разом з дружиною Ольгою, молодшим 10-річним сином Дмитриком, котом Немо, собакою Ларі та більш за все боїться за здоров’я своїх дітей.

Про це та інше він розповів у великому інтерв’ю "Українській правді", фрагменти та фото з якого публікує ТаблоID.

Ярош зазначив, що у нього було звичайне, щасливе дитинство радянського хлопчика

Як відомо, у Яроша також є 21-річна донька Ірина, яка має доню Софію, та 25-річна дочка Настя – мама синів Назара та Устима.


На запитання про його найбільші страхи, Ярош каже:

"Боюсь, щоб діти не хворіли. От зараз я був один з Дмитриком. Йому 40 як шкалануло! Дружини якраз не було. Я йому збив до 38 температуру, і мені вже легше. Коли діти хворіють, особливо маленькі – то жах".

З дружиною Дмитро разом уже 25 років. Її він називає "надійним тилом" та "другом, який не втручається туди, куди не треба"

Що ж до смерті, то до неї у Яроша ставлення філософське.

"…Але дуже б хотів ще побачити онуків від Дмитрика. Щоб він одружився, був щасливий, щоб у нього були діти", - зізнався він.

"У собаки Ларі ген зла взагалі відсутній", – говорить Ярош. А кота Немо назвали на честь героя Жюля Верна

"У мене християнський погляд на смерть. Я вірю у вічне життя. Дуже не хочу потрапити в пекло. Але не виключаю – та, мабуть, так і буде – що потраплю в чистилище. І чим більше за мене людей буде молитися, тим буде краще, більше буде шансів у рай потрапити (усміхається)", - додав депутат.

"А звідти можна допомагати тим, хто живе на землі – дітям, онукам, правнукам. Я знаю, якщо попаду в рай, там буде дуже багато моїх близьких, побратимів, друзів, знайомих, з якими я не проти зустрітися. У всьому є плюс – навіть у смерті", - підсумував він.

У льосі запаси питної води, тушонки, купорки (закатки), діжки з улюбленими квашеними помідорами Яроша та домашнім вином

Повну версію розмови читайте на "Українській правді".

Фото Ельдара Сарахмана


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів