Вакарчук офіційно оголосив, чи йде у президенти

28 січня 2019, 10:00

Довготривала інтрига щодо того, чи балотуватиметься лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук у президенти, завершилася.

Музикант зробив офіційну заяву, в якій запевнив, що участі в виборах не братиме, і пояснив, чому.

"Всім привіт! Протягом року мені задають запитання чи буду я балотуватись на посаду Президента України у 2019-му році. Перш за все, дозвольте подякувати усім, хто мені довіряє – для мене це справді велика честь. І я обіцяю – таку довіру обов’язково виправдаю, - почав своє звернення артист.

Святослав Вакарчук у президенти України не балотуватиметься. Принаймні, не в 2019-му...

Вакарчук зазначив, що влада як така, президентський пост як такий - йому не цікаві, а цікаві справжні зміни в країні.


"І щоб розставити всі крапки над "і", зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019-го року", - оголосив він.

"Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку", - додав Славко.

Також музикант наголосив, що не збирається стояти осторонь, спостерігаючи такі явища, як людське розчарування та зневіра, корупція, "безпринципність політиків і жадібність чиновників". Він пообіцяв працювати над тим, щоби проєвропейські сили перемогли, а до влади прийшло якомога більше молодих професіоналів.

"І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін", - підсумував Вакарчук.

До слова, схоже, в джинсів Вакарчука тепер є високі шанси стати новим мемом.

Нагадаємо, нещодавно соціологи змоделювали, якими були би результати президентських виборів, якби в них узяли участь виключно українські зірки. За результатами опитування, Святослав Вакарчук із результатом у 11% голосів програв би шоуменові Володимиру Зеленському, який узяв би 20,7%.

Як відомо, Зеленський у новорічну ніч якраз і порадував своїх фанів оголошенням, що балотуватиметься в президенти.

Відео з YouTube, фото Дмитра Ларіна та з Facebook "ОЕ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів