Як "хазяйка" Тимошенко на базарі сало купляла, а її цілували

31 січня 2019, 11:10

Кандидатка в президенти Юлія Тимошенко, будучи в Чернігові, поєднала корисне з приємним: і з потенційним електоратом зустрілася, і шопінг на базарі здійснила.

Закупилася лідерка "Батьківщини" вишиванками та салом, яке особисто продегустувала. А її називали хазяйкою та палко цілували у щоки.

Цілу оду ринкові як явищу Тимошенко написала в своєму Facebook.


Тимошенко скупилася на ринку в Чернігові

"...В Україні ринки мають більше ніж "утилітарне" значення. Це – реальний центр життєдіяльності тієї чи іншої місцевості, і відгомін давньої культури. На ринок ідуть не тільки скупитися, а й дізнатися новини, провести якісь свої локальні "дебати", скласти враження, перевірити ту чи іншу версію подій, послухати чуток… Ринок в Україні – це такий собі фейсбук "вживу"… Не випадково радять іти саме на базар, щоб дізнатися, чим живе і чим дихає народ…", - зазначила Юлія Володимирівна.

До слова, цей самий допис розміщено і в Instagram Тимошенко, але ринок у ньому, відповідно, порівняно з "інстаграмом вживу".

То все ж таки, базар - це Facebook чи Instagram? А може, Twitter?

Як поділилася політикиня, вишиванки вона купила собі, онучці Єві і зятеві.

До Києва ЮВТ повезла подаруночки для онуки та зятя

"...Також купила сала… Сало в Україні – не просто продукт, а засіб національної ідентифікації. Як сказав мені один чоловік: якщо сала купила – значить, то порядна людина… Я цей тест пройшла", - похвалилася Тимошенко.

"Дівчата, скіко коштує засіб національної ідентифікації?"
Тимошенко купила 1150 грамів сала за 115 гривень

Як відомо, вареники, сирники та борщ вона раніше називала "частиною національного ДНК".

У Тимошенко просто-таки гастротур Україною

Нагадаємо, цього літа показово шопився на базарі в Миргороді один із суперників Тимошенко, Олег Ляшко. Купив собі труси за 40 гривень.

Фото та скріншоти з Facebook та Instagram Тимошенко


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів