"Не бачила таких чоловіків, як він": Добкіна розхвалила батька, який купив їй косметики

5 березня 2019, 18:02

Дочка депутата Михайла Добкіна Алла заявила, що такого уважного і турботливого чоловіка, як її татко, вона ніколи не зустрічала.

На ці думки і бажання ними поділитися Аллу наштовхнув недавній вчинок батька. Про це вона написала у своєму Instagram.

"Пару днів тому мій тато, повертаючись додому, зателефонував і запитує: "Дочка, тобі щось купити, я зараз в аеропорту, стою біля косметики твоєї улюбленої?" Я відповіла, що мені потрібно, на цьому наш діалог закінчився", - згадала Добкіна.

 
Алла, яка восени народила, похвалилася своїм пласким животом

"І минула десь година, як я замислилася, наскільки приємно звучало від нього це запитання. Тут не справа в тому, що саме він хотів купити, а в самій увазі. Напевно, це вбирається з материнським молоком – почуття турботи і уваги", - поміркувала Алла.

 
Добкін знає, якою косметикою користується його дівчинка. А ще він турботливий друг і брат

"Я справді таких чоловіків, як він, більше не бачила. І не тому, що він мій батько, а тому, що таких уважних (в дрібницях) людей ще потрібно пошукати. Може, це виховання того покоління? Хоча тато у мене сучасний чоловік. Може, це приходить з віком?" - запитала Добкіна, яка і сама виховує маленького чоловіка.

 
Що ще може написати Алла про батька, завдяки грошам якого вона має красиве та безтурботне життя у столиці і змогу народжувати у Відні

"У наші дні хлопці забувають робити знаки уваги дівчатам. Може дівчата не такі стали? Але ось це почуття романтики, коли ти їдеш додому з роботи, купляєш їй шоколадку і маленьку квіточку, або платівку з улюбленою піснею… Це ж так мило. Чоловіки, балуйте своїх коханих дівчат, дочок, мам. Адже в житті все так швидкоплинно, а емоції потрібні будь-якій живій людині", - закликала Алла якраз напередодні 8-го березня.

 
А що ж чоловік, косметики та квітів не купляє?

Нагадаємо, не так давно Добкіна з татком у планках стояли.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів