Фанат Бадоєвої привітав її з днем народження та подякував за дітей

18 березня 2019, 16:51

Не так багато жінок можуть похвалитися дружбою зі своїми екс-чоловіками, але цього не скажеш про актрису і телеведучу Жанну Бадоєву.

18-го березня їй виповнилося 43 роки, і колишній чоловік Алан Бадоєв присвятив цілих три пости, у яких заходився її вітати й назвався фанатом.

Як відомо, подружжя розлучилося ще у 2012-му році, але досі мають чудові стосунки. Принаймні, так здається збоку.

"З днем народження прекрасна і чарівна жінка, Жа. Ти знаєш секрет і вмієш серфити за мрією, створюючи і надихаючи на створення великих подій. Ми пройшли з тобою всі можливі стадії відносин: дружба, любов, трошки ненависть, і знову, і вже назавжди дружба!" - написав Алан.

"Дякую за прекрасних дітей, за те, що можу завжди набрати і на будь-якій відстані почути слова, які знову і в будь-якій ситуації роблять мене надсильним. Бережи свою прекрасну сім'ю, а вона завжди прикриє твій тил. Спасибі тобі, твій фанат Алан Б", - привітав Бадоєв.

Бадоєви прожили у шлюбі 9 років та виховують двох дітей - сина Жанни від попередніх стосунків - Бориса та спільну доньку Лоліту.

Потім Бадоєви неодноразово разом зустрічали Новий рік та відпочивали.А у 2015-му Алан влаштував Жанні весілля з її нинішнім чоловіком в Італії.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів