22-річна топ-модель оголосила про зміну статі: Я нарешті прокинувся і почав жити

21 березня 2019, 12:57

Американська модель Наталі Вестлінг, котра у свої 22 роки встигла знятися для Vogue та інших відомих глянців, попрацювати з такими брендами, як Marc Jacobs, Louis Vuitton, Versace, Prada, Chanel, Dior та Alexander McQueen, оголосила про зміну статі.

Нейтан Вестлінг уже півроку проходить гормональну терапію. Попереду операції, які остаточно перетворять дівчину на парубка.

Як зізнався Нейтан CNN, лише тепер він нарешті почав жити.

 
Колишня Наталі, а тепер Нейтан Вестлінг

Наталі десять років лікувалася від депресії та тривожності, мала проблеми з керуванням гнівом.

"Я дійшов такої точки, де був утомлений просто від того, що існую, бо таким було моє життя, так я жив. Я завжди питав себе, як люди просто живуть, просто прокидаються і почуваються добре, можуть щось робити. Я - не міг", - поділився Нейтан.

 
Модель уже півроку на гормональній терапії, яка помогає їй перетворитися на чоловіка

Як визнає юнак, процес зміни статі - це "не лише сонячні промінчики та веселки". Гормональна терапія далася йому тяжко, але стало легше, коли Нейтан став помічати зміни в своєму тілі та емоційному стані.

"...Я нарешті прокинувся і почав жити. Я щасливий. Навіть уявити не можу повернення туди, де я був раніше, бо це просто темрява", - розповів Вестлінг.

 
Попереду в Вестлінга складні операції

Зі слів Нейтана, ще в дитсадку він почувався "не на своєму місці" серед дівчаток, не вписувався ні в їхні розмови, ні навіть у мову тіла. У пубертаті ця невідповідність фізичної статі й того, ким відчувала себе Наталі всередині, лише загострилася.

 
У 16 вродлива дівчинка прийшла в модельний бізнес

У 16 мама відрядила свою худеньку, високу, вродливу дочку у модельний бізнес, здійснивши через неї свою власну мрію. Наталі спершу пручалася, але зараз Нейтан радий, що в нього є цей досвід. Він поміг йому подивитися на себе в різних ролях та образах і визначитися зі шляхом.

Як далі складатиметься його модельна кар'єра, юнак поки не може спрогнозувати. Востаннє він виходив на подіум восени, під час Paris Fashion Week.

 
Вестлінг встигла знятися для багатьох модних журналів та взяти участь у показах відомих брендів

"Треба подивитися, як мода прийме цю історію, як усі її приймуть. Я не хвилююся через це. Я вважаю, що це - зміна на краще, і я дуже їй радий. Я дуже, дуже радий", - підсумував юнак.

"У мене таке відчуття, ніби я все своє життя носив маску. Щойно я зняв цю маску, це було так, ніби я нарешті... Не знаю. Я не в тому тілі, яке більше не відчуваю своїм. Я не граю якусь особу, не намагаюся бути чимось, чим я більше не є", - додав він.

 
Вона багато років лікувалася від депресії
 
Востаннє як Наталі Вестлінг вона виходила на подіум півроку тому
 
Нейтан Вестлінг хоче продовжити кар'єру моделі

Як пише Vogue, світ моди знає вже не одну успішну модель-трансгендера. Зокрема це бразилійка Lea T та американка Тедді Кінліван. Транс-, квір- та небінарні моделі беруть участь у показах та рекламних кампаніях Louis Vuitton.

Нагадаємо, кілька років тому красуня-трансгендер уперше отримала звання Playmate. А в 2018-му році "транс-дівчину" з Іспанії вперше в історії офіційно допустили до участі в конкурсі "Міс Всесвіт".

Фото з Instagram Вестлінга

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів