Дружина Зеленського про його підготовку до президентства: Він екстерном проходить курс молодого бійця

18 квітня 2019, 11:30

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського, Олена вірить у те, що в чоловіка все вийде, адже він нині "успішно проходить курс молодого бійця".

Жінка, яка досі була людиною непублічною, дала інтерв'ю, в якому прокоментувала, зокрема, звинувачення свого чоловіка в наркозалежності.

Олена поспілкувалася з виданням "Апостроф".

 
Олена Зеленська готується до ролі першої леді й потроху дає інтерв'ю

На думку Зеленської, Володимир на публічних дебатах, на тему яких є купа фотожаб, цілком здатен протистояти президентові Петрові Порошенку, хоч той і є досвіченим оратором.

"Найголовніше в усьому цьому те, що він (Зеленський) усю свою передвиборчу програму не намагався грати в політика, він яким був, таким і є. І всі його публічні висловлювання, всі інтерв'ю, всі відео - це все було непідготовленим. Можливо, там і були якісь недоліки, не так підібрав слово, не так почухався (посміхається). Але дебати - це публічний виступ, а він у цьому вправний", - зазначила Олена.

 
Досі жінка нечасто з'являлася на публіці, та й в Instagram Володимира її фото майже нема

Потенційна перша леді вважає, що дебати - це можливість додатково розказати людям те, що не було донесене під час передвиборчої кампанії.

"...Показати, в чому ти вже розібрався і що збираєшся робити, є багато цікавих моментів. Прихильники точно не відвернуться, але є ще люди, котрі не розуміють, хто він, і виступають проти лише тому, що їм здається, що за цією фігурою нічого не стоїть: ні команди, ні плану дій. Таких людейможна спробувати переконати - і мені здається, такий шанс є", - поділилася вона.

Олена пояснила, чому з наближенням виборів її чоловік практично не спілкується з журналістами. Мовляв, усе встигнути нереально.

"Одна з претензій полягає в тому, що він, знов-таки, недосвічений, але знання та досвід накопичуються. Всі останні місяці він цим займався, у нього цілими днями йдуть консультації з експертами. Це складний процес, це навіть не навчання, це робота. Він мусить углибитися фактично в усе, і це неможливо зробити за одну хвилину. Він зараз екстерном проходить курс молодого бійця, і мені здається, успішно", - запевнила жінка.

 
Зеленський постив такі фото з коханою

Чутки про вживання чоловіком наркотиків Зеленська, звісно, називає брехнею та брудом.

"Коли такого немає та ніколи не було, виникає просто втома від всього цього", - зізналася вона.

Нагадаємо, Володимир та Олена одружені 16 років, мають спільних доньку та сина. А романтичні побачення пари радше скидаються на наради.

Фото ТаблоID та з Instagram Зеленського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів