Дружина Зеленського: Наші романтичні побачення більше схожі на таємні наради

7 березня 2019, 12:04

Дружина кандидата у президенти Володимира Зеленського, Олена – людина не публічна. Вона вкрай рідко супроводжує чоловіка на світських заходах і ще рідше дає інтерв’ю.

Але з наближенням тієї самої дати інтерес до жінки, яка може стати першою леді країни, стрімко зріс. Тому Олені довелося трішки вийти із тіні.

Щоправда, інтерв’ю Зеленська дала виданню Йод.MEDIA, за яким стоїть студія "Квартал 95".

Перше, про що запитали дружину кандидата, чи була вона готова до того, що нині відбувається у житті її чоловіка.


"Готовність - це результат процесу підготовки. Я до такого не готувалася. А взагалі в таких випадках не варто забігати наперед", - зазначила Олена.

 
Олена (праворуч) тепер більше з'являється на публіці, але до партії "Слуга народу" не входить

Що ж до кардинальних змін у житті, то їх, за словами Олени, майже не відбулося.

"Звісно, відбулися зміни, пов'язані насамперед з безпекою. Тому, з міркувань безпеки, я не буду про це говорити. А в цілому все залишилося, як і раніше", - сказала дружина Зе.

"Насправді, змінилося не так багато - тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Однак дітей ми намагаємося якось від цього відгороджувати", - додала вона.

 
У Зеленських двоє дітей. На фото - старша донька Саша, якій зараз вже 14 років

На запитання, як до ролі тата ставлять 6-річний син і 14-річна дочка, Олена відповіла:

"Кирило поки не дуже цікавиться татовою кар'єрою - його більше хвилює, чи зможе той сьогодні з ним пограти. Олександра в стані юнацького максималізму висловлює активне невдоволення. Їй не хочеться, аби тато занурювався у світ політики, ставав схожим на тих представників політичного бомонду, яких вона бачить по телевізору. Я намагаюся їй пояснити, що в будь-якому середовищі можна залишатися самим собою, зберігати порядність і принциповість. І що тато точно зможе це зробити".

 
Цього року шлюбу Зеленських виповнюється 16 років, а разом вони ще довше

На запитання, що вони подарували один одному на дні народження, які нещодавно відбулися в обох, Зеленська сказала:

"Я подарувала парфуми. А те, що подарував він, ви побачите в декларації за цей рік. Жарт".

А от з романтикою у подружжя не дуже склалося.

"Романтичні побачення - це не про нас! У нас завжди є про що поговорити, і часто наші розмови переростають у суперечки. Тому навіть якщо ми прийдемо до ресторану на вечерю зі свічками, це з боку матиме вигляд таємної наради тет-а-тет", - зізналася жінка.

 
Ще кілька років тому Володимир казав, що саме дружина - його найбільший критик

Зате відпочинок у Зеленських завжди цікавий, активний та з дітьми.

"Як можна поїхати відпочивати і залишити дітей вдома? Активний тато - активний відпочинок. Лише останнім часом ми можемо декілька днів відлежувати боки з книжкою на шезлонзі, а з третього - обов'язково кудись їдемо, пливемо, щось дивимося. Насправді, це ж чудово! Набагато цікавіше отримувати якусь інформацію, враження, ніж просто відсипатися", - зауважила Олена.

Також Зеленська розказала про одну побутову звичку свого чоловіка:

"Наприклад, вранці за сніданком він майже ніколи не п'є кави. Натомість любить заварити чорний чай і пити його з красивої чашки. Чомусь любить класичний білий посуд. Причому в інших побутових речах він зовсім невибагливий. Відпиває третину, ну, може, половину чашки - і йде на роботу. Просто отримує задоволення від процесу...".

 
А пам'ятаєте, як у далекому 2007-му Вова сказав: "Не можу стати президентом України. Хто ж тоді буде смішити нашу країну?"

Фото ТаблоID, Iod.media, Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів