Нікітюк розповіла про розставання з коханим: Я вже переплакала й відпустила

22 травня 2019, 12:35

Телеведуча Леся Нікітюк, яка в лютому зізналася, що розійшлася зі своїм бойфрендом-сусідом, припускає, що могла сама зурочити ці стосунки, бо не тримала їх у таємниці. Нині серце красуні вже відболіло, але вона досі самотня.

Про свій роман, який закінчився так нещасливо, Леся розказала в програмі "Зірковий шлях".

"Наш роман тривав 2,5 року. Ми дуже кохали одне одного. Я вже переплакала й відпустила. Перехворіла. Так, зараз я самотня, але змогла прийняти цю самотність. Хоча на перших етапах дуже її боялася. Тоді здавалося, що мій світ перевернувся", - поділилася вона.

 

Утім Нікітюк та її екс продовжують жити стінка у стінку, тож часто бачаться.

"Мені спокійно, коли я чую, що він приходить додому, у свою квартиру. Собака одразу зістрибує на підлогу й починає скиглити, думає, що "тато" зараз зайде. Чую, як він п'ятами шльопає по підлозі, і заспокоююсь. Я під охороною, я не сама. Ми постійно зустрічаємося. І часто я відчуваю, коли це станеться. Іду й думаю: "Зараз-зараз", і тут оп – і він з-за рогу. Ми вітаємося, спілкуємось, але не більше", - розповіла Леся.

"У мене ніколи не було все легко й просто. Чоловікам зі мною складно. Коли приходжу в будь-яку компанію, вся увага перемикається на мене. Людина вмикає телевізор – там я, інтернет – там реклама зі мною. Якщо я на відпочинку їм чебурек або катаюся на лижах, це відразу з'являється у мережі. Намагалася загородити наші стосунки від чужих очей. Ми ніколи не виходили в світ публічно. Але я все одно думаю, що даремно розповіла про ці стосунки. Раптом все отак обернулося тому, що бовкнула, мовляв, я щаслива?", - припустила вона.

 

Нині серце Нікітюк вільне, і все ще жевріє трохи надії на те, що крапка у тих відносинах не остаточна.

"Не можу сказати, припинилося все чи ні, – каже зірка Нового каналу. – Наразі ситуація така, що людям потрібен час. А Бозя там вже вирішить", - підсумувала вона.

Нагадаємо, нещодавно жартівниця Леся заінтригувала шанувальників (і, мабуть, сусіда, якщо він теж читає її Instagram) своїм опуклим животиком.

Фото з Instagram Нікітюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів