Не жлоб із щетиною: Нікітюк назвала свої вимоги до чоловіка

6 червня 2019, 13:13

Телеведуча Леся Нікітюк, яка не так давно розійшлася з хлопцем після 2,5 років стосунків, назвала свої вимоги до потенційного бойфренда.

По-перше, він має бути нежадібним. А по-друге, у нього має бути щетина.

Про це 31-річна Нікітюк поговорила з Машею Єфросиніїною в "Іспиті на відвертість".

"Я ні за що не вступлю у стосунки з чоловіком, якщо він жлоб. Скажу "ні", якщо він не вірить в Бога, не спілкується і не поважає своїх батьків, якщо він несамостійний або одружений. Великий мінус – відсутність рослинності на обличчі. Це моя особиста примха: щоб у хлопця була борода чи густа щетина. І, бажано, рослинність на грудях", - зізналася Леся.


 
Нікітюк не терпить жадібних чоловіків

"Є раціональність, а є жлобізм. Перше – це круто, друге – ні. Раціональність – це коли ти подивишся, чи все правильно в чеку, звернеш увагу, скільки в тебе знялося грошей з картки. Коли ти уважний до витрат. А жлобство – це коли в тебе нічого з карток не знімається, тому що ти нічого не витрачаєш. Це коли ти приходиш до нього колядувати, а він тобі дає цукерки "Рачки", - зауважила телезірка.

"Жлоби завжди забувають гаманці. Але при цьому в квартирі у них все найдорожче. У мене – очі-рентгени. Я відразу енергетично визначаю жлоба", - додала вона.

 
А ще Леся любить рослинність на обличчі та грудях чоловіка

Також Нікітюк наголосила, що не є меркантильною і готова підтримувати чоловіка, якщо бачить у ньому потенціал.

"Ніколи не ведуся на бабло. Присягаюся. Я не можу піти на побачення з неприємною мені людиною лише заради того, щоб вона мені подарувала годинник. Я – за перспективу. Якщо чоловік перспективний, я буду з ним", - наголосила Нікітюк.

"Ціную в хлопцях хватку, освіту. І намагаюся оцінити потенціал чоловіка перед тим, як у нього закохатися. І навіть якщо у нього – ні копійчини за душею, якщо він тільки на старті своєї кар'єри, але може і хоче її будувати, я, звісно ж, цей старт організую і проведу. Але натомість попрошу чесності, порядності і нуль інтрижок з іншими тьолками", - підкреслила Леся.

 
Не жлоб із щетиною та великим потенціалом! У тебе є шанс завоювати немеркантильну Лесю Нікітюк

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів