Тищенко у Раду не йде: Якби був у політиці, то писали би, що їв хробачків

10 червня 2019, 17:27

У списках кандидатів у народні депутати на виборах цієї осені буде чимало зіркових прізвищ. Приписали намір балотуватися по мажоритарці з партією "Слуга народу" й рестораторові Миколі Тищенку.

У телефонній розмові з ТаблоID Тищенко це категорично спростував. А заразом покепкував зі свого "бандитського" минулого, яке йому закидають у ЗМІ.

Наприклад, за повідомленням сайту "Открытая Украина", у 1990-х майбутній ресторатор буцімто був членом організованого злочинного угрупування та мав прізвисько "Коля Оболонський".

 
Верховна Рада ІХ-го скликання буде без Миколи Тищенка

Зі слів Тищенка, політика сьогодні цікавить всіх, адже йдеться про країну, в якій нам жити. Але наміру йти до Ради в нього поки що немає. Як висловився ресторатор, це не просто інформаційна качка, а справжня "навала".

"...Не те, що качка, а якась навала. Я дивлюсь, що пишуть якісь дурниці, на які навіть немає підстав", - підкреслив він.

"Там таке пишуть, таке пишуть... Навіть я в 1989-му році тільки закінчив школу, а мені приписують, що я в 1988-му році вже був якоюсь поганою людиною. Навіть вже з лави шкільної мені приписують... навіть не бурхливу юність, а дитинство, навіть із колиски з таким досвідом уже я (сміється)... Я навіть не розумію, що будуть про мене писати, якщо б я був у політиці, навіть їв би вже якихось там хробачків", - підсумував Тищенко.

Нагадаємо, про намір балотуватися до параменту з партією "Голос" днями заявив шоумен Сергій Притула. Подейкують, збирається стати однією з народних обранців і гімнастка Ганна Різатдінова.

Фото з Instagram Тищенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів