Дімопулос згадала жахи перших пологів і заявила, що не народжуватиме в Києві

25 червня 2019, 09:28

Санта Дімопулос, яка перебуває вже на 29-му тижні вагітності, заявила, що у Києві народжувати навіть не думала.

А все тому, що свої перші пологи екс-"ВІА Гра" згадує з жахом. Про них вона написала у своєму Instagram та заразом повідомила, де планує стати мамою вдруге.

"Перші пологи досі згадую зі здриганням. Мій лікар полетів на якусь конференцію, і мені випало народити в один із цих 2-х днів. Епідуральною анестезією мені знеболили перейми, а коли почалися пологи - її відключили, пояснивши це тим, що я повинна відчувати потуги. У ці миті я відчула весь біль цього світу!" - поділилася спогадами Дімопулос.

 
Сина Даніеля Санта народжувала дуже важко і досі про це згадує зі здриганням

"Я реально втрачала свідомість, і дитину мені просто виштовхнули, натиснувши на живіт (чого робити категорично не можна, але про це я дізналася пізніше). Гематому на голові у немовляти проколювали на четвертий день, і мені навіть страшно згадувати про це... Післяпологова палата теж була як у фільмі жахів - метр на метр, поруч дитина, вікно не закривалося, і вітер свистів над вухом всю ніч", - згадала Санта.

 
Стать майбутнього малюка Санта поки не розкриває

"Дізнавшись про свій стан, я відразу вирішила – цього разу все буде зовсім по-іншому. Розглядала Майямі, Ніццу, Тель-Авів, Монако. Для мене були важливі рекомендації від знайомих. Хотіла, звичайно, в Майямі, але мій термін - це сезон самої спеки і, на жаль, мій чоловік не може в цей час бути там. Потім, звернула увагу на Ніццу, де знайшла чудового лікаря, але так вийшло, що ми довго шукали і зняли приголомшливий будинок в іншій стороні, і я серйозно злякалася, що народжу дорогою в госпіталь", - зізналася Санта.

"Отже, я зустрілася (за рекомендацією знайомої) з головлікарем клініки в Монако і прийняла рішення народжувати у нього. Київ навіть не розглядала, тому що, крім свого негативного досвіду, чула і від інших знайомих про різні складнощі", - підсумувала екс-співачка.

 

Нагадаємо, раніше 32-річна Дімопулос розказала, скільки кілограмів уже набрала, та заявила, що ця вагітність - свідома і дуже щаслива.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів