Співачка-влогерка Jerry Heil згадала, як голяка попрощалася з комплексом щодо грудей

19 липня 2019, 14:31

Інтернет-зірка та співачка Jerry Heil зізналася, що колись мала сильні комплекси через свою "недосконалу" зовнішність. Вона закликала всіх дівчат не догоджати нав'язаним стандартам, а дозволити собі бути неповторними.

Про це дівчина, яку насправді звати Яна Шемаєва (а не Лєна, як уже, мабуть, всі знають із пісні "Охрана отмєна"), написала в Instagram.

 
Jerry Heil у фотоблозі поміркувала про "недосконалості"

"От цікаво, що відчуває людина, коли пише іншій людині про маленькі груди/великий ніс/нестандартну форму вух? ЩО ЦЕ ДАЄ?🤔", - запитала Jerry Heil у своїх підписників.


"В школі я страждала через це: в 9 класі дівчата хвастались новим кружевним ліфчиком — я ходила пласка. І знаєте, звідки прилетів комплекс? Не від однокласників. Я знаю, що ненавмисне і лише з кращих намірів, але мама наполягала, щоб я носила пушап. Я носила, але пушапити було нічого — і це ще більше робило боляче", - зізналася співачка.

 
Яна колись комплексувала через свої груди

Яна не пам’ятає, як переросла це, зате пригадує переламний момент, коли усвідомила, що гарна.

"Пам’ятаю, що одного дня я стала голою перед дзеркалом і зрозуміла, що тіло у відображенні КРАСИВЕ. Так нас створила природа: різними! Щоб кожен був особливим! Щоб кожен міг по-своєму проявитися. Щоб кожен з нас запам'ятовувався своєю неповторністю!", - наголосила вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений YouTube🎥 JERRY HEIL (@thejerryheil) 18 Лип 2019 р. о 11:04 PDT

"І я сьогодні подумала: а скільки дівчат не пробують себе на сцені через те, що думають, що для цього їх тіло не досконале! Недостатньо довгі ноги, струнка талія. Когось досі пече це? Над усім цим можна і треба працювати в процесі: в першу чергу, для здоров`я і кращого самопочуття, а не для догоджання стандартам, які вигадані, до речі, для того, щоб:
А) тебе хотіли
Б) ти хотіла(в), щоб тебе хотіли і платив(ла) за усі можливі способи, щоб так було
В) Щоб люди платили за те, щоб подивитися на об’єкт сексуального бажання", - зазначила Яна.

 
Співачка закликає не догоджати штучним стандартам і любити себе такими, як є

На думку зірки, люди ідентифікують одне одного якраз не за стандартними рисами, а за "недоліками": розміром вух, щілинкою між зубами тощо.

"Що хочу сказати: 1. ЗАБИЙ. 2. РОБИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ. 3. ПРАВДА - ЦЕ НЕ СОРОМНО", - підсумувала вона.

Фото з Instagram Jerry Heil

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів