Брів забагато не буває: як модель Хаджіпантелі зробила їх своєю фішкою

30 січня 2020, 14:10

Біль усіх дівчат, яким природа подарувала "моноброву", яку їм доводиться регулярно вищипувати, чудово розуміє американська модель Софія Хаджіпантелі. Але вона її більше не вищипує.

Незвичний елемент зовнішності 23-річна Софія зробила своєю фішкою та з гордістю демонструє у мережі.

Вона створила хештег #UnibrowMovement ("рух моноброви"), за яким об'єднуються схожі на Фріду Кало красуні.

 
Софія Хаджіпантелі має найвідомішу моноброву в світі моди

"Коли я росла, то завжди приділяла багато уваги своїм бровам, бо моя мама завжди казала: "не вищипуй занадто свої брови - твої брови прекрасні такі, як є." У більшості випадків ми дивимося на певних рольових моделей у нашому житті, і для мене такою моделлю була моя мама, у неї були дуже гарні брови, тож я її ідеалізувала в цьому сенсі", - розповідала якось Хаджіпантелі сайтові Vice.

 
Красуня вже кілька років не вищипує родзинку своєї зовнішності

Донька кіпріота і британки, Софія виросла в США. Тато-іноземець, зайва вага, незвична зовнішність, любов до екстравагатних луків у старшій школі - все це робило дівчинку постійною мішенню для цькування. Проте від того вона ставала лише впертіша. А у 15 років уже красувалася на сайті італійського Vogue.

 
Незвичні бровенята вона мала ще з дитинства
 
Це Софія з мамою

"Через це я просто носила ще химерніший одяг, бо я росла в дуже консервативному районі Меріленда, і гадаю, ця впертість досі зі мною. Навіть тоді я вирішила дати спокій своїм бровам, це була така впертість: що ж, я собі подобаюся, тож не знаю, чого це я мушу робити щось, що мені не подобається", - пригадала Софія.

 
Колись дівчина виглядала так

Узагалі відмовитися від використання воску для депіляції брів Хаджіпантелі вирішила кілька років тому.

"Я була на Кіпрі й не висмикувала брови, бо просто не мала часу - весь час плавала чи ще щось. І коли повернулася до бабусі в Лондон, вона сказала мені, як, на її думку, я красиво виглядаю, і я усвідомила, що в мене моноброва. І я просто її лишила. І більше над цим не замислювалася, доки нещодавно всі не почали роздмухувати цю тему. Ось така історія", - поділилася модель.

 

Звісно, Софію засмучує кількість хейту, навіть смертельних погроз, які сипляться на неї в мережі. Але вона знаходить і певне задоволення в тім, що має певний "контроль" над людьми - змушує їх так біситися.

"По-перше, це смішно", - зізналася вона.

Хаджіпантелі не виключає, що колись перестане носити моноброву. Але лише тоді, як вона перестане їй самій подобатися, а не під тиском якихось чужих стандартів краси.

 
Брови моделі не дають спокою хейтерам

"Я вважаю, краса сама по собі - це прекрасно, бо це така суб'єктивна річ у різних культурах, але є велика спільнота, яка соромить людей за певний тип краси, і я гадаю, це неправильно. Замість того, щоби позбуватися стандартів краси, треба просто зробити їх інклюзивнішими", - зазначила Софія.

"Нема нічого неправильного в тому, щоби малювати брови та вищипувати їх - нічого неправильного ні в чому з цього, це красиво. Але, на мою думку, зміни потрібні тоді, коли люди зациклюються на одній нормі краси, якої дотримуються, і не приймають того, що хоче робити хтось інший. Їм навіть не треба цього приймати, в них просто немає права їх хаяти і змушувати почуватися якоюсь недолюдиною", - пояснила вона.

 
 
 
 
 

Фото з Instagram Хаджіпантелі

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів