"Жалкую, що не була обережнішою з сонцем": Кідман розповіла про рак шкіри та страх перед раптовою смертю

22 жовтня 2020, 10:45

Австралійська акторка Ніколь Кідман зізналася, що жалкує, що недостатньо берегла свою шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету. Адже це призвело до раку шкіри.

Про це, а також про своє ставлення до смерті, над яким вона змушена працювати з психотерапевтом, кінозірка поговорила з The Sydney Morning Herald.

Для обкладинки номеру 53-річна Ніколь знялася "по-домашньому", в штанцях та майці.

 
У Кідман був рак шкіри
фото з instagram кідман

"Чи жалкую я про те, що занапастила своє волосся постійним випрямлянням? Звісно. У мене був рак шкіри; чи жалкую я про те, що не була обережнішою з сонцем? Так, про все це жалкую. Але чи вдячна я за те, що я досі тут? О, так. І чи хочу я поділитися своїми знаннями, тим, чого я навчилася на моєму шляху? Безперечно", - зазначила Кідман.

Згадуючи про свою співпрацю зі Стенлі Кубриком, актриса зізналася, що його смерть від серцевого нападу в 1999-му році дуже її вразила. Цей страшний сценарій, коли близькі люди йдуть із життя раптово, її переслідує. Зокрема так само зненацька Ніколь у 2014-му втратила свого тата.

"Смерті були послані мені як щось дуже несподіване. Я не доглядала ні за ким, хто би помирав повільно, в мене просто відбирали людей... Просто в одну мить людина тут, а потім її вже нема", - поділилася акторка.

 
У інтерв'ю актриса говорила про крихкість життя та про смерть

"У мене це повторювалося, мені майже страшно про це говорити, бо я дуже боюся, що це станеться знову. В мене досі дуже сильний страх перед цим. Величезний страх. Ми всі чогось боїмося, чи не так?.. Що лишається... Я пропрацьовую це з психотерапевтом і намагаюся з цим упоратися, але через це я відчуваю невпевненість у світі, в якому живу... Завтра будь-що можуть відібрати. Ось від чого я відштовхуюся", - зізналася Ніколь.

Нагадаємо, з чоловіком Кітом Урбаном актриса ростить двох доньок. Також у неї є вже дорослі син і донька, всиновлені в попередньому шлюбі, з Томом Крузом. Вони, як і батько, належать до саєнтологічної церкви, яка не схвалює родичання з "чужинцями".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

52 роки цього чекала: Кідман зворушила ФОТО зі своїм першим у житті собакою

Кідман чесно розказала про свої стосунки з ботоксом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів