Ні щеплення, ні вітаміни, ні глінтвейн: Логунова похвалилася непробивним імунітетом

9 грудня 2020, 15:45

Дружина актора Дмитра Ступки, блогерка і телеведуча Поліна Логунова заявила, що не хворіє, бо має непробивну стіну у вигляді міцного імунітету.

Як саме їй вдається протистояти хворобам, Поліна розказала у своєму Instagram.

"Зараз, звичайно, можу наврочити, але я створила зі свого імунітету непробивну стіну, залишилося тільки додати кілька цеглинок у вигляді сну і відсутності нервів, і буде ідеально. Отже, від хвороб вас може захистити (як і мене) ні щеплення, ні вітаміни, ні глінтвейн, а ваш імунітет", - заявила Логунова.

 
Сподіваємося, Поліна не наврочить і не захворіє

"Не займатися самолікуванням і самопрописуванням вітамінів і добавок! Перш ніж намагатися підняти рівень опірності вашого організму захворюванням - ДИВІТЬСЯ ПРИЧИНУ, через яку ця опірність ВПАЛА! Ви, не змінюючи звичок, хочете випити вітамінки, щоб вони там самі все розрулювали…", - обурилася вона.

Не секрет, що Логунова уже кілька років вчить своїх підписниць правильно харчуватися. І цього разу вона вкотре прорекламувала свій марафон і закликала не робити з раціону свого ж ворога.

 
А ще Поліна радить пити лужну воду

"Звичайно, сон, смішно - не смішно, хочеться фільм глянути чи ні, але о 22:00 будьте ласкаві в ліжечку з закритими очима лежати", - наголосила Логунова.

Крім того, Поліна закликає знаходити час для відпочинку не тільки душі, а й тіла.

"Ваші емоції негативні спазмують і тіло і внутрішні органи, тож лікуватися починаємо тим самим шляхом: спочатку емоції, потім розслабляємо тіло масажами, ванною, басейном тощо", - пояснила вона.

 
Чомусь про спортивні навантаження Логунова не згадала

"Слухати, наслідувати, вивчати тільки людей із позитивним настроєм, від яких можна вчитися і надихатися, чітко ставити мету і не відволікатися на сміття в мережі! Це все відволікає і забиває голову, це вам не треба", - запевнила Поліна.

 
Нещодавно Поліна жалілася, що жінки цькують її через розмір грудей

Нагадаємо, Логунова любить роздавати поради. Якось вона вчила, як поводитися на корпоративах.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів