Красуня-актриса з серіалу "Відіграти назад" розповіла про життя з акне та показала чесне ФОТО

29 грудня 2020, 16:19

Італійська акторка Матильда де Анджеліс, відома за серіалом "Відіграти назад", поділилася в мережі своїм чесним фото без гриму.

25-річна зірка вирішила показати себе такою, якою її зазвичай не бачить глядач, вразливу та підвладну страхам.

Виявляється, Матильда страждає на акне.

 
25-річна Матильда де Анджеліс зіграла фатальну красуню Елену Алвес у нашумілому серіалі НВО
фото з instagram

"Є речі, які неможливо контролювати, зокрема це нам показав цей рік. Є зміни в нашому житті, які ми маємо приймати, а з ними і сприйняття самих себе та світу навколо нас. Парадоксальні речі трапляються в житті, чи не так? Для мене одна з них - це бути актрисою та працювати з обличчям, яке поїдає акне", - написала де Анджеліс у Instagram.

 
Кадр із "Відіграти назад"

"Щодня мені доводиться прокидатися та поставати спочатку перед дзеркалом, а потім перед камерою із усією емоційною напругою, яку це вже за собою тягне, і бути "прекрасною", "в ролі", з усіма моїми страхами та невпевненостями, і все це в буквальному сенсі сконцентроване на моїй шкірі", - поділилася вона.

 

Матильда зазначила, що, звісно, вона усвідомлює, що в житті є набагато серйозніші проблеми. Але, поділившись своєю "маленькою правдою", вона сподівається стати сильнішою та зробити ще один крок до прийняття себе.

"Наші страхи здатні паралізувати нас або ж стати нашою великою силою, вибір - за нами", - наголосила акторка, закликавши дякувати за хороше та навіть за погане, що відбувається в житті.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Щире обличчя вроди: янгол Victoria's Secret показала себе без мейкапу та з прищами

"Міс Всесвіт"-2018 показала, як виглядає без макіяжу. ФОТО

"Це виснажливо": Кендалл Дженнер розказала про боротьбу з прищами й показала ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів