Наша пісня гарна й нова: дружина Дейдея оголосила про розлучення

4 березня 2021, 14:00

Схоже, пристрастям, що вирують у шлюбі нардепа Євгена Дейдея та його другої дружини Дарини, позаздрили би сценаристи мексиканських серіалів.

Через півтора місяця після того, як чоловік загадково пожартував про розлучення, через тиждень після того, як він у Instagram палко зізнавався своїй половині у коханні, пара таки розлучається. Але це не точно.

Про розрив Дарина оголосила в соцмережі.

 

Утім схоже, ще 23-го лютого Євген із дружиною розлучатися аж ніяк не збирався.

"Рідко, але бувають такі люди, котрі з'являються і змінюють у твоєму житті все. Змінють тебе самого на краще. І ти розумієш, що просто ніколи не був такий щасливий, доки не зустрів цю дівчину. Що для того, щоби її зустріти, і було все твоє попереднє життя. Ось так у мене сталося з Дариною. І колись я напишу книгу чи сценарій фільму про те, як стається кохання, і що буває потім", - писав депутат у Instagram.

 
Іще 23-го лютого Євген запостив ось таке фото з коханою. А тепер вони розлучаються?

"Кохання моє! Щодня, щохвилини я дякую тобі за те, яка ти. Моя кохана жінка. Моя подруга. Мій головний соратник та найбезкомпромісніший критик. Я дякую тобі за все, що ми переживаємо разом. Що будь-які труднощі роблять нашу сім'ю ще згуртованішою. Дякую тобі за наших дітей. За те, що ми з тобою можемо говорити про все на світі, не добираючи виразів та не боячись, що нас невірно зрозуміють", - такими гарними словами Євген вітав Дарину з днем народження.

Як відомо, в Дейдеїв є 2-річний син та донька, якій лише кілька місяців.

Фото з Instagram Дарини та Євгена Дейдеїв

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів