"За інерцією": Бабкін пояснив, чому зраджував свою дружину

29 березня 2021, 17:00

Співак Сергій Бабкін, який зрадив свою дружину Сніжану з понад сотнею жінок, пояснив свою поведінку. Зі слів артиста, він просто не наважувався змінити своє життя і скакав у гречку "за інерцією".

Про це Бабкін розказав в інтерв'ю "Обозревателю".

"...Це було моєю звичкою. Я так жив ДО... І потім погнав за інерцією, оскільки змінювати звичку - це здавалося страшно. Це наче змінити своє життя, а як це зробити, я не знав", - поділився Сергій.

 
До зустрічі зі Сніжаною Сергій просто звик мати секс із багатьма жінками
фото з instagram бабкіної

"Щоби змінити звичне життя, треба мати величезну сміливість, а в цьому мені допомогла Сніжана. Вона - мій Янгол, мій маяк! Я кардинально змінив своє життя, і це мій безцінний досвід. Тепер я маю право говорити про це", - наголосив співак.

Як запевнив Бабкін, тепер у них із дружиною все "ідеально". Пара сподівається, що своєю відвертістю дає людям приклад того, що будь-які труднощі та біль можна використати для розвитку та зростання.

 
Свою кохану Бабкін називає своїм янголом

До слова, Сергій поділився ще однією хорошою новиною. Австрійським лікарям вдалося врятувати його зір, і тепер артист знову бачить як раніше. Лише на поїздку до Відня та медичні процедури там Бабкіни вже витратили 15 тисяч євро й очікують витратити ще 7-8 тисяч.

Нагадаємо, про те, що Сергій її зраджує, Сніжана дізналася зі свого сну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Бабкіни про карантин: "Виживуть лише коханці" – це точно про нас

Понад сто жінок: дружина Бабкіна розповіла про його зради

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів