57-річна Кортні Кокс посвітила ніжками у глянці та розповіла, чи хоче заміж

26 січня 2022, 17:31

Американська акторка Кортні Кокс зізналася, що з віком стала більше цінувати кохання. Свого ж нареченого, музиканта Джонні МакДейда 57-річна зірка "Друзів" вважає дуже розумним, красивим та сексуальним.

Про те, чи одружаться вони з ним нарешті після семи років заручин, зірка "Друзів" розказала в інтерв'ю журналові People.

 
Акторка в інтерв'ю розповіла про чесноти свого коханого
фото PEGGY SIROTA з сайту People

"Він чудовий слухач. І я ніколи не зустрічала більш терплячої людини. Він чудовий порадник. Я люблю його серце, його прагнення. Його моральні цінності. Він надзвичайно талановитий та, безперечно, музичний, але ще він поет та письменник. Він такий розумний, і я вважаю його дуже сексі. І, зрештою, він красивий", - розхвалила 45-річного коханого Кортні.


Тим не менш, Кокс не впевнена, чи вони одружаться.

"Я не знаю. Я точно не проти цього. Я просто про це не думаю", - зазначила вона.

 
Кортні почала зустрічатися з учасником гурту Snow Patrol ще в 2013-му. Але до вівтаря вони досі не дійшли
фото з instagram кокс

Зі слів Кокс, із роками вона зрозуміла, що багато речей, які їй не подобалися в партнері, вона сприймала надто особисто.

"Я звикла думати: "Ну, от якби ти мене кохав..." Насправді річ не в тобі. Люди роблять якісь речі через їхню власну історію та їхнє власне минуле. Я точно цей урок засвоїла", - поділилася актриса.

 
Про офіційне заміжжя Кокс не думає

"Я зрозуміла, що любов безцінна. Коли я стала старша, я це усвідомила", - додала Кортні.

 

Як відомо, в 2015-му Кокс і МакДейд на деякий час розійшлися. Серед причин називали авторитарність зірки та її небажання розбиратися з власними психологічними проблемами. Але згодом голуб'ята знайшли спільну мову.

Нагадаємо, в Кокс є 17-річна донька Коко від актора Девіда Аркетта. Кортні не приховувала, що мріє народити від МакДейда, використавши донорську яйцеклітину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кортні Кокс: Ботокс колола, але під ніж не ляжу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів