"Психопатичні амбіції російського лідера": музиканти Deep Purple гостро висловилися щодо війни в Україні

6 березня 2022, 14:57

Британський рокгурт Deep Purple засудив вторгнення росії в Україну і ті звірства, які армія путіна чинить по відношенню до населення.

Свої звернення музиканти опублікували на офіційній сторінці в Facebook.

Як підкреслив басист Роджер Гловер, гурт завжди був аполітичним, проте тепер - інші часи.

 
Deep Purple підтримали Україну

"Ми засуджуємо війська путіна за звірства по відношенню до безневинних чоловіків, жінок та дітей в Україні", - заявив він, додавши, що перепрошує українських та російських фанів за скасовані концерти та сподівається, що колись вони відбудуться.

Піаніст Дон Ейрі написав, що досі пам'ятає харківський оперний театр, де DP грали близько 20 років тому - театр, руйнування якого від російської зброї вони зараз бачать. Музикант повідомив, що повертає Дмитрові Медведєву його автограф, який узяв у 2011-му році.

"Якщо наші висловлювання означатимуть, що ми більше ніколи не побачимо наших російських друзів, це буде велика жертва, але ніщо порівняно з тим, що ми ніколи не побачимо наших українських друзів, які гинуть, щоби задовольнити психопатичні амбіції російського лідера. Я хотів би побачити мільйони росіян на вулицях, щоби вони показали своє невдоволення вторгненням в Україну, і мені би хотілося мріяти про те, щоби дуже скоро росія знайшла нових лідерів, які повернуть їх світові як друзів. У нас так багато спільного", - зазначив фронтмен колективу Ян Гіллан.

 

Барабанщик Ян Пейс назвав те, що відбувається, злочином.

"Вторгнення армії путіна в Україну (бо саме так воно і є), сподіваюся, приведе його до повного краху", - сказав він.

"Я завжди вважав, що музика має бути поза політикою та сягати за усі кордони як універсальна мова. Як громадянин глибоко розділеної країни, вважаю, що кожен погодиться з одним: зупиніть атаку на країну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, щоби задовольнити всіх великих гравців. Зупиніться, опустіть зброю, поверніться, допоможіть іншим дорогою назад!", - закликав гітарист Стів Морс.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

La sorochka: королева Іспанії Летісія надягла вишиванку на підтримку України. ФОТО

Олівія Колман та інші зірки організували збір коштів на допомогу Україні

Режисер Девід Лінч - до Путіна: Моя вам порада, рятуйтеся

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів