"Так багато горя, так багато скорботи": кантрі-зірка Доллі Партон зізналася, що вболіває за українців ніби за свій народ

9 березня 2022, 16:50

Американська "королева кантрі" Доллі Партон закликала шанувальників робити все, що в їхніх силах, щоби допомогти українцям.

Про те, як їй болять нинішні трагічні події, 76-річна співачка розповіла спочатку на церемонії Academy of Country Music Awards, а потім і на ТБ.

"Я не хочу вдаватися в політику і не вдаюся. Я би ліпше отримала камінь у нирці, ніж зробила би це, проте я хочу, щоби ви надіслали нашу любов та надію нашим братам і сестрам в Україні. Чому би нам просто не присвятити весь цей захід їм та нe помолитися про мир у цьому божевільному старому світі?", - сказала артистка зі сцени, пише The Daily Mail.

 
Доллі зізналася, що зазвичай вона дуже любить сміх та жарти, але зараз важливіше висловити свою пошану українцям
фото з instagram партон

Згодом, з'явившись у телепрограмі The One Show, Партон пояснила, що привернути ще більше уваги до вторгнення росії в Україну - це найменше, що вона могла зробити.

"Я відчула, що це не лише важливо зробити, а й потрібно зробити терміново, оскільки там так багато горя, так багато скорботи", - поділилася виконавиця.

"Я почуваюся так, ніби це відбувається в мене вдома, і не можу нічого з ним вдіяти, я співчуваю цим людям так, наче вони – мій народ, і просто відчуваю, що ми маємо щось говорити або робити, все, що зможемо", - додала Доллі.

Нагадаємо, свою підтримку Україні вже висловило чимало світових зірок, зокрема Стінг, Шер, Стіві Вандер та Пірс Броснан.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Куніс та Кутчер лише за 4 дні зібрали приголомшливу суму на підтримку України

"Ми бачимо тебе": співачка з "Крижаного серця" відгукнулася на пісню української дівчинки у бомбосховищі. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів