Репер FACE назавжди виїхав з росії, попросив вибачення в українців та закликав російську армію одуматися

12 березня 2022, 11:47

Російський репер FACE заявив, що поїхав з росії і більше ніколи туди не повернеться.

Він також попросив вибачення в українців за всі страждання, які завдала його країна, і відповів на питання, хто винен у цій війні.

Артист видалив усі фото зі свого Instagram і залишив там лише три пости, присвячені Україні і своїй позиції щодо війни.

"Мене звуть Іван Дрьомін, серед людей я більше відомий під сценічним ім'ям FACE, моя національність - російська, все своє свідоме життя до сьогодні я прожив у Росії, де й народився. З моменту початку війни між Росією та Україною багато хто мене питав – чому я не висловлююся? Чому я мовчу?", - почав репер свою сповідь в Instagram.

"Я хочу розповісти вам про те, що відбувалося зі мною за останні два тижні. Моя відповідь проста - я був у шоці, я просто заціпенів, та я досі не можу повірити в те, що це трапилося і триває просто зараз. Те, що в це залучена моя країна, те, що люди з якими я дружив це "розуміють", а деякі навіть схвалюють. Люди, з ким я жив по сусідству, з ким я ходив до одного продуктового магазину", - зізнався артист.

"А що ще гірше, то це те, що з іншого боку країна, яку я теж дуже люблю, віддушина всього колишнього СРСР, чи не єдиний вільний куточок, який є в тих краях. Я завжди з радістю приїжджав до України. Так, мені доводилося відчувати труднощі на кордоні, але зрештою мене завжди приймали тепло як свого. Одеса, Харків, Дніпро, Київ, у всіх цих містах я був, здебільшого навіть кілька разів. Завжди це було дуже круто, особливо восени 21-го, я та моя команда запам'ятаємо цей виїзд назавжди, і я дуже сподіваюся, що ми ще зустрінемося і не раз", - зазначив він.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FACE (@facepublicenemy)

"Хто винен, що це сталося? Я хочу, щоб ви знали мою думку. По-перше, винна російська держава. Я знаю, що то за люди. Майже сім років я боровся із владою за виживання мого музичного проєкту у власній країні. Я програв, програв битву, та не війну. Ці люди так і не змогли сказати мені у вічі, що я їхній ворог", - заявив Face.

"Вони називають себе носіями російського духу, але вони боягузи, набиті іноземними банкнотами. Вони займаються метушнею за твоєю спиною, вставляючи тобі палиці в колеса, загрожують організаторам та майданчикам, а потім кажуть у ЗМІ, що брехун це ти. Я музикант, я просто намагався робити музику і її виконувати, але це навіть у сучасній Росії практично неможливо, не оглядаючись щодня на всі боки", - зізнався репер.

"Звинувачувати варто більшу частину нашого народу. Тих людей, котрі не думають власною головою. Тих людей, хто зараз радіє літері "Z". Бачив би всіх мій прадід, який пройшов усю війну до Берліна і був нагороджений орденом Суворова. Якби він знав, що через 75 років ви з гордістю придумаєте собі власну свастику і вважатимете себе визволителями Європи, віроломно напавши рано-вранці на братську країну, яка в 28,5 разів менша за нашу по території, то він би швидше застрелився, ніж продовжив за вас воювати", - зазначив Іван.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FACE (@facepublicenemy)

"Кого варто звинувачувати ще? Мене, усю інтелігенцію, усі голоси покоління, усіх музикантів. За те, що кожен з нас був недостатньо сміливим. За те, що ми могли зробити більше, але побоялися чи полінувалися. За те, що усвідомили реальність надто пізно. Насамкінець я хочу позначити три речі. Перша річ: Я закликаю нашу державу та армію одуматися та припинити руйнування міст та життів на території братнього народу", - написав Face.

Друга річ: я прошу вибачення у всього українського народу, за ті страждання, які завдала вам наша країна. Я прошу простити за нашу державу, за самого себе, за наших людей, тому що хтось повинен це зробити, і так уже вийшло, що ця нелегка частка завжди припадає на таких як я, тому що у справжнього зла ніколи не вистачить сміливості зізнатися навіть самим собі у своїх злочинах", - наголосив він.

І третє, що повідомив репер: його як російського артиста і громадянина більше не існує.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FACE (@facepublicenemy)

Нагадаємо, російський репер Oxxxymiron організував серію благодійних концертів у Стамбулі, гроші з яких підуть на допомогу українським біженцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Таємно залишив росію": Слєпаков прокоментував свій від‘їзд та запевнив, що незабаром повернеться

"Без паніки, скоро повернуся": Ургант із родиною виїхав з росії

"Русским и собакам входа нет": Шнуров порівняв ставлення до співвітчизників у Європі з геноцидом євреїв

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів