Черепахи, коти та аксолотль: Суровцев врятував близько 100 живих істот автівкою Лободи

27 березня 2022, 12:55

Актор Олексій Суровцев продовжує свою місію з порятунку тварин, розширюючи цей список до птахів і навіть земноводних.

В інтерв'ю DOROTYE Олексій розповів, як виникла ідея рятування, хто йому допомагає і скільки братів менших вдалося евакуювати.

"Коли почалася війна, я був у відпустці. Перше, про що я подумав, ми залишили своїх тварин в сусідки, яка їх годує. В мене два коти. І якщо щось прилетить в наш дім, останнє про що вона згадає - про моїх пухнастиків. Наразі дуже багато таких ситуацій. Тварини залишаються покинутими", - розказав актор.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от DOROTYE🍽 (@dorotye)

"Десь помітив повідомлення, що потрібно врятувати кота. Він чотири дні просидів закритий в сумці в автівці. Це було недалеко від мого будинку. Я пробігся. Відчиняю валізу, а він сидить там. І я його врятував, а потім передав хазяйці. Я виклав це в Instagram, а потім почав отримувати велику кількість заявок", - розповів Олексій.

Суровцев нарахував близько 100 врятованих ним тварин.

 

"Тут і пухнастики, вчора була черепаха, був і аксолотль. Це така штуковина, як ящірка. Цікаве щось таке, земноводне. Ще отримав заявку на якогось голуба. В першу чергу я намагаюся брати ті заявки, де багато тварин", - повідомив Олексій

Актор також розповів, що у порятунку тварин йому допомагає співачка Світлана Лобода, яка надала свою автівку для евакуювання котів й собак.

"Я отримав допомогу, від людини, від якої цього точно не очікував. Мені Світлана Лобода надала свою машину, щоби я міг нею користуватися. До евакуаційного моста Ірпені я доїжджаю її автівкою, а у Романівці саджуся у своє авто. Мій смарт може вмістити близько 17-18 котів", - розказав Олексій.

 
"Бородата котомамуля" прийде на допомогу усім тваринам

Актор також зауважив, що зараз має велику кількість повідомлень про рятування тварин, отож не встигає їх опрацьовувати.

"Пишіть, пробивайтеся в мій Telegram, Viber, Instagram. Але рятується дуже мало тварин. Люди, коли ви евакуюєтесь, ви маєте зрозуміти, що можете більше ніколи не повернутися. Це потрібно прийняти. Все, що ви залишаєте, ви можете ніколи більше не побачити. Краще вже випустити їх на вулицю", - запевнив актор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Суровцев урятував кота, який просидів у закритій машині 4 дні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів