Син Шуфрича повідомив, де він, та заявив про готовність стріляти по ворогу

27 березня 2022, 17:26

Старший син депутата від ОПЗЖ Нестора Шуфрича, 33-річний Олександр Шуфрич запевняє, що перебуває в Україні, куди повернувся з відрядження, коли почалася війна.

Частину родини він вивіз на Західну Україну, частину – закордон, а сам, за його словами, готовий взяти в руки зброю і стріляти ворога.

Про це Сашко розповів у інтерв’ю сайту Fanday.

"Я в Україні. Поки не досягнуто перемоги, на запитання, як у мене справи, не можу відповісти позитивно. Радію, що живі всі рідні та близькі. Сподіваюся, що незабаром Україна переможе і цей жах закінчиться", - зазначив Шуфрич.


 
Шуфрич зі старшими синами - Олександром та Нестором. Фото за 2014 рік

Коли почалася війна, Олександр був не в Україні.

"Я був за кордоном у відрядженні. Вранці мене розбудив дзвінок моєї мами: "Саша, нас бомбять". Я пережив усі емоції, що були у голосі мами. Тієї ж миті я зібрав усі речі, на "автопілоті" дістався кордону і повернувся в Україну", - запевнив він і додав, що переходив угорський кордон пішки.

"Моя мама, донька, рідні та близькі перебували у Києві під обстрілами у паркінгу. У мій будинок на вулиці Лобановського потрапила ракета. Дякувати Богові, що моя дочка в цей час була у бабусі", - повідомив Шуфрич-молодший.

За словами Сашка, його батько Нестор зараз перебуває в Києві, а сам він живе між столицею та Ужгородом.

"На даний момент допомагаю переселенцям. Також займаюся постачанням нашим хлопцям із ЗСУ та тероборони. Ніколи не думав, що буде так важко діставати бронежилети та каски і завозити їх в Україну. У мене є зв'язки та друзі в Європі. Вони мені допомагають робити замовлення. Крім того, підтримую діяльність наскільки можливо тих бізнесів, до яких маю відношення і які консультую. Це важливо і щодо сплати податків, і щодо робочих місць", - зазначив Олександр.

 
Багато років тому Шуфрича з синами можна було побачити на концертах "Кварталу"

На запитання, чи готовий він захищати свою країну, Шуфрич-молодший відповів:

"Звісно так. Я офіцер запасу і за потреби виконаю свій обов'язок".

Також Олександр розказав, чим займається в Києві його батько.

"Мій батько, і це я, мабуть, в нього успадкував, поділяє думку, що допомога любить тишу. Звісно ж, він не стоїть осторонь. Він активно допомагає переселенцям, спрямовує свої політичні ресурси для якнайшвидшого завершення війни", - зауважив син Шуфрича.

 
Сашко колись грав у ФК Говерла, який спонсорував його батько

На запитання, чи каже його батько прямо, що росія – ворог, Олександр сказав:

"Мій батько – українець. До нашої країни зайшла армія іншої країни з війною. Я не можу за нього відповідати, але можете не сумніватися, що для батька будь-яка країна, яка напала на Україну, є ворогом. Я військовозобов'язаний, і він розуміє, що, якщо настане час, я візьму в руки зброю і стрілятиму по ворогові".

Нагадаємо, на початку березня Нестора Шуфрича затримала тероборона, і він став мемом.

А перед цим він був мемом після бійки з Юрієм Бутусовим у телестудії Шустера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Син Шуфрича розтрощив автомобіль. ФОТО

Син Шуфрича завдячує кар’єрою батькові

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів