"Війна - не відпустка": Комаров розказав, як українці в тилу можуть допомагати

29 березня 2022, 14:30

Телеведучий Дмитро Комаров, який отримав почесне звання "Ворог росії", закликав українців допомагати один одному незалежно від місця знаходження.

Комаров на власному прикладі розказав, як допомогти під час війни професійними навичками та побутовими вміннями.

Дмитро оприлюднив багато корисної інформації у пості в Instagram.

"Як я можу допомогти на війні, якщо я не на передовій? Відповідь проста: тим, що можу та вмію. Якщо ви кухар - готуйте. Якщо юрист - допоможіть людям біля зруйнованого будинку оформити документи. Якщо ви маєте автівку та час, ви можете кожного дня робити маленьке чудо. Якщо мікроавтобус - велике", - розповів телеведучий.

 
"На цьому фото волонтери, які перевозять речі зі зруйнованої квартири. Теж за власною ініціативою. Попросив у "Епіцентрі" матеріали, і наступні дні мужики заклеювали плівкою віконні отвори в будинках, що зруйнували ракети", - розповів Дмитро.

"Або запитайте, можливо, в вашому будинку є бабуся, яка не може вийти за продуктами та ліками? А молода матуся, чоловік якої знаходиться на фронті, не може отримати дитяче харчування. Багато людей зараз навіть не мають можливості попрасувати речі, а маленька домашня "пральня" стане в нагоді.

Забити цвях, замінити прокладку у крані, увімкнути бойлер, розібратися з інтернетом у смартфоні або роутером, допомогти старішим встановити Watsapp. Врешті-решт, термос із гарячим чаєм, переданий на блокпост - теж внесок у перемогу", - зазначив Дмитро.

 

"На фото ми тримаємо мій прапор-талісман з приятелями, з якими зазвичай зустрічалися за грибною юшкою у Верховині. У кожного бізнес, але з першого дня війни мужики день і ніч у дорозі. Бензин і бус - свої. Розвозять гуманітарку. Без спонсорів, усе самі", - написав телемандрівник

"Перебуваючи у Карпатах можна домовлятися, організовувати, координувати. Головне пам'ятати, що війна - не відпустка, а Буковель під час війни - не курорт. А обговорення новин - не допомога", - затвердив телеведучий.

"Пишаюся нашою нацією. Наразі немає питань, які роз'єднують. Українці є прикладом згуртованості для всього світу. Ми єдині як один живий організм. Гордість за кожного українця", - наголосив телеведучий.

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров зняв зруйнований російськими військами житловий будинок у Києві і показав його у мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Галич на власному прикладі показав, як можна допомогти ЗСУ без зброї

Аліна Паш показала, як плете маскувальні сітки для ЗСУ. ФОТО

Жилети, балаклави та спальні мішки: Андре Тан розповів, скільки речей виготовили для захисників України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів