"Я народилася в найкращій країні в світі": донька Брежнєвої з нагоди 21-річчя присвятила щемливий допис Україні

30 березня 2022, 12:30

Старша донька співачки Віри Брежнєвої, Соня Кіперман 30-го березня святкує свій 21-ий день народження.

Дівчина, яка зазвичай свій Instagram веде англійською мовою та обмежується коротенькими підписами до фото, зробила виняток та розмістила великий текст - зізнання в любові до рідної України.

Не без помилок, але Соня написала його українською мовою.

 
Соня проілюструвала свій допис дитячим фото
фото з instagram кіперман

"Двадцять один рік тому 30 березня я народилася опівночі у пологовому будинку в Дніпропетровську (або зараз Дніпро). Тоді, я ще не знала, що я народилася в найкращій країні у світі - нашій Україні. Мені пощастило зростати тут, навчатися в наших школах та вчити нашу багату та неймовірну історію. Від творів Шевченка до картин Примаченко, я зростала і закохувалась все більше і більше в Україну та ії скарби, захоплюючись також нашим мистецвом та літературою. Ще маленькою я пишалася нашим народом і тим, що я також - українка. Коли мені було шістнадцять - я вирішила поїхати продовжувати своє начання в Америці, але пообіцяла собі назавжди тримати Україну у своєму серці", - поділилася донька Віри.

"В день початку війни моє серце, як і серце кожного українця - 24 лютого почало боліти та обливатися кров‘ю", - зізналася Соня.

Зі слів дівчини, її заполонили спогади та біль за родичів та друзів, за дітей та літніх людей в Україні, за улюблені місця та найкрасивіши архитектурні пам'ятки.

 
Віриній старшій доньці вже 21

"Цей біль не залишає навіть на хвилину з початку війни, але я вірю - що ми всі зможемо знов повернутися до Києва і всі разом будемо святкувати нашу солодку перемогу. Я вірю - що я знов зможу прогулятися зі своєю сім’єю у Маріїнському парку та згадувати разом про те, як нам пощастило народитися саме в Україні!", - запевнила вона.

Іменинниця підкреслила, що єдине її бажання - це повернутися додому. Розмістивши в хайлайтах контакти благодійних організацій, вона закликала підписників продовжувати допомагати Україні та ії людям.

Нагадаємо, Соня в Лос-Анджелесі виступала на мітингу на підтримку України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Волонтерю": Брежнєва повідомила, в якій країні перебуває

Дорослий мейк i total black: фотосесія 12-річної доньки Брежнєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів