"Уже склав присягу": Пікалов розповів, як минає його день у Нацгвардії

6 квітня 2022, 17:45

Актор студії "Квартал 95" Олександр Пікалов повідомив, що офіційно вступив до лав Нацгвардії. Крім цього, він "усиновив" зграйку птахів, адже зараз, як ніколи, важливо робити добрі справи.

У який спосіб він допомагає наблизити перемогу, та яка переоцінка цінностей у нього відбулася, 46-річний Пікалов розказав у інтерв'ю "КП в Україні".

"Мій день неймовірний. Рано-вранці я прокидаюся, чекаю на командy, сідаю y волонтерський бус та їдy туди, де мене чекають: з ліками, їжею, бензином. Як звичайні люди, так і військові. Наразі я вже склав присягу та вступив до Національної гвардії України", - поділився Олександр.

 
Пікалов та його "цуценячий патруль"

Зі слів актора та худкерівника "Жіночого кварталу", йому ще жодного разу не було страшно за себе. Лише за інших людей.

"Приходиш додомy, інколи з передової, трохи втомився, вмикаєш телевізор і бачиш жахливі речі. І підступають сльози безпорадності", - зізнався він.

"Дyже велике переосмислення багатьох цінностей. Фінанси – це сміття, але без них нікyди. Сьогодні вони дуже допомагають. Навіть не просто жити, а перемагати. Ми бачимо, скільки ми всього можемо разом. Дуже сильна матеріальна переоцінка", - поділився Пікалов.

Щоби не розгубити бойовий дух, він радить не боятися власних емоцій та приносити користь.

"Головне - не закриватися, не замикатися y собі. Намагатися бути корисним. Сховавшись десь равликом, ти не перечекаєш. Потрібно діяти, як мурахи – кожен потрохy вносить свою частину в спільну перемогу. Займіться добрими справами. Будь-якими. Стільки тварин люди залишили. У мене, наприклад, вже є зграя голубів, яка прибилася на балконі. Котів та собак на вулиці підкормлюють, а голуби залишились без їжі, оскільки багато хто виїхав", - зазначив він.

 

"Я завжди купую хліб додому. То можу сказати, що вони навіть рятують мене від зайвих кілограмів, оскільки я їм віддаю частину хліба. А ще якось мені передали сухарі, які я перевернув в квартирі, і вся кімната була засипана крихтами. Щоб не прибирати, я просто відкрив вікно, голуби залетіли і все з’їли. Так що допомагаємо один одному", - підсумував Пікалов.

Олександр не сподівається, що до росіян колись "дійде", яке лихо вони коять в Україні.

"Нехай живуть як хочуть, тільки нас не чіпають. І зникнуть кудись пошвидше. Їм не потрібно нічого. Тому вони ніколи не зрозуміють. Вони не хочуть розуміти", - зазначив актор.

Після перемоги Пікалов планує, по перше, випити за неї. А потім проїхатися по Україні з концертною програмою, "яка зарядить усіх". Зокрема неодмінно відвідати Маріуполь, Бердянськ, Чорнобаївку, Охтирку, Херсон, Нову Каховку, Харків.

"Уже буде тепло. Так що зможемо виступати де завгодно, навіть на полянах. Під нашим українським сонцем та мирним небом", - пообіцяв він.

Нагадаємо, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, котрий служить у територіальній обороні, поділився власними планами, що зробить, коли Україна переможе.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Прорвуться життя і любов": Єрмак показав одруження брата в теробороні. ВІДЕО

Майкл Щур у ЗСУ похвалився новими вміннями й показав, що прилетіло від "свинособак"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів