"Заслуговують на примусову перепрошивку мізків": Єфросиніна про ненависть до росіян, родичів у Криму та повернення до Києва

11 квітня 2022, 10:45

Телеведуча Маша Єфросиніна вважає цілком правильним відчувати ненависть до росіян. Але заслуговують вони не лише на ненависть, а і на "перепрошивку мізків" на декілька поколінь уперед.

Про те, чи спілкується вона з рідними в Криму, чому розпакувала речі лише через чотири тижні після виїзду з України і чи планує повертатися до Києва, зірка розповіла в інтерв'ю "Слава +".

"Я з ними (родичами в Криму) не спілкуюся. Вони ні разу не написали мені й не зателефонували. Про що мені з ними спілкуватися? Мені сказала сестра Ліза, що наш рідний дядько, брат тата, написав їй, що йому дуже шкода. Він живе у Пітері. І на шостий тиждень каже, що щось сталося. Не мені написав, Лізі", - поділилася Маша.

 
Родичі Маші в Криму жодного разу навіть не поцікавилися, як вона
фото з instagram єфросиніної

На думку телезірки, пропаганда, яка розпилювалася на росіян упродовж тридцяти років - це і є та сама "хімічна зброя", оповідками про яку вони постійно лякають.

"Росіяни, по-перше, просякнуті природною рефлексією на українця як на другосортне, жалюгідне, холуйське і щось нелюдське, просякнуті з голови до п'ят як мінімум уже три, а то й чотири покоління. Від прабаби до онучка", - наголосила Єфросиніна.

Окрім багаторічного впливу на мозок росіян цієї "зброї", в Маші нема іншого пояснення тому, чому зі 140-мільйонної нації лише невелика кількість людей спромоглася публічно "зригнути "міру мір", "нєт войнє" тощо.

"Інакше всю цю х*йню я пояснити не можу. Друге: ці люди зараз реагують навіть на якісь завуальовані натяки перемовників і тих, хто всрався у Кремлі, цих товстопузих херів, про те, що, ймовірно, ми готові на мирні якісь домовленості, ми от війська відвели... І те, як ця нація реагує... Під передостанньою заявою президента... що російська нація готова, вони там пишуть, що готові їсти власних дітей, якщо почнеться голод, але щоби лише всіх українців винищили", - сказала вона.

"Вони заслуговують на лише на ненависть і прокляття, вони заслуговують всі на перепрошивку мізків протягом іще 50 років і бажано в примусовий спосіб", - додала Маша.

 
Єфросиніна вважає, що пропаганда - це "хімічна зброя", яка впродовж десятиріч змінювала росіян

Єфросиніна зізналася, що не знає, коли повернеться до Києва.

"Я не знаю з низки причин. У Києві мій чоловік. Він наполягає на тому, що ситуація є небезпечною. Він каже, що Київ не розслабляється ні на секунду. Йому вторить і мер міста", - пояснила вона.

Друга причина, зі слів Маші, це те, що рух по всій Україні зараз ускладнений. Побоюється вона також диверсантів та мародерів.

"Україна визнана однією найбільш замінованою країною в світі. Люблю першість в усьому, але с*ка не в таких поняттях. І найважливіша причина, з якої я все ж розпакувала свої валізи через чотири тижні війни - чотири тижні я забороняла дітям навіть вішати речі на гачок. Говорила "випрали й поклали назад". Чотири тижні. Я розпакувала їх після Варшави. Вивезла дітей туди, бо в мене вже не було сил дивитися на страждання їхні", - зізналася вона.

 
Повертатися зірка поки не готова

Як розказала Маша, 18-річна Нана та 7-річний Олександр страждають кожен по-своєму. І телезірці здається, що малий потребує допомоги психолога.

На запитання, коли, на її думку, закінчиться війна, зірка чесно відповіла, що не знає. Єфросиніна відчуває, що попереду на нас чекають найстрашніші тижні.

"Я до Бучі гадала, що завтра. Я просто вірила в це. Завтра, завтра... Валізи не розпаковувала... Я в одній парі спіднього виїхала. І я не могла собі купити нове. Я не могла. Мені здавалося, якщо я куплю собі нове спіднє, це я ніби починаю нове життя. Я не можу його почати. Я заперу його до дірок, буду ходити в ньому, доки воно на мені не розлізеться", - поділилася вона.

"Я знаю, що вона закінчиться перемогою. Такий народ, як наш, не перемогти... Ми вже перемогли, оскільки ми зламаємо вісь цього світу, вже ламаємо. Якою ціною, якою ціною нам це дасться?! Знає лише Всевишній, якщо він існує", - додала Маша.

Нагадаємо, нещодавно Єфросиніна розказала, що деякі російські зірки в приватних повідомленнях зізнавалися їй, що мовчать тому, що їм погрожують.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не можна себе звинувачувати": Єфросиніна закликала українок не стримувати емоцій. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів