"Посадять до в'язниці": Єфросиніна розказала, як зірки жаліються їй на погрози російської влади. ВІДЕО

8 квітня 2022, 11:10

Протягом війни телеведуча Маша Єфросиніна зверталася до російських артистів із закликом протистояти війні, і таки отримала зворотний зв'язок від багатьох з них.

У телемарафоні вона спростувала фейки, які розповсюджують про неї росіяни, та розказала, як зірки жаліються їй на погрози влади.

"Вони всі достатньо залякані. Вони бояться. Мене цитують. Жахливо перемонтовують. Жахливо мене полощуть на своїх всіх випусках тих клятих. Мене назвали ворогом російського народу. Мене називають націоналісткою та пропагандисткою", - повідомила Маша.

Телеведуча розповіла, що отримувала приватні повідомлення від тих зірок, які поїхали або мовчать.

"Я не зможу назвати їхні імена. Це досить відомі імена. Імена тих людей, які поїхали, яких залякали тим, що якщо вони хоча б рота відкриють, не виживуть їхні родини, а їх посадять до в’язниці", - розказала Єфросиніна.

Маша також розповіла, що до неї звернувся дуже відомий артист, але не оголосила який саме.

"У вас життя зупинилось, Машо, а в нас закінчилось", - процитувала вона.

Нагадаємо, від самого початку війни не було чути жодного слова на підтримку України від телеведучої Регіни Тодоренко та співачок Світлани Лободи і Ані Лорак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Слова можуть урятувати": Єфросиніна, Кличко, Вакарчук, Полякова та інші розповідають світові про вбитих росією маленьких українців

Єфросиніна звернулася до росіянок із закликом не відпускати своїх чоловіків на війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів