"Не чищу картоплю для солдатів і спілкуюся російською": Неплях відповіла на звинувачення у непатріотичності

14 квітня 2022, 15:10

"Міс Україна-Всесвіт"-2021 Анна Неплях висловила свою патріотичну позицію і відповіла хейтерам на звинуваченні її у бездіяльності стосовно підтримки України.

У сторіс в Instagram Аня розказала, як допомагає своїй батьківщині, і наголосила, що буде посилати агресивних підписників у напрямку російського корабля.

"Я дуже радію, що в багатьох зараз дійсно прокинувся патріотизм, і що ми зрозуміли, що немає нічого кращого ніж наш будинок в Україні. В мене він (патріотизм - ред.) не прокинувся. Він не спав, він був завжди", - наголосила Неплях.

"В мене було багато можливостей перед війною переїхати в Лондон, до Швейцарії, в Париж, на Кіпр, навіть, мать його, в Москву. Але я цього не робила, завжди повертаючись і маючи єдиний дім - Київ", - розказала вона.

 
Судячи зі слів дівчини, зараз вона знаходиться на Балі

За словами Неплях, вона закохана в українські бренди, ніколи не кидає сміття на вулиці та завжди прибирає "лайно" за собаками.

 
скріншот зі сторіс neplyah

"Мені за цей час прилетіло за все, що завгодно... Починаючи з того, чому я зараз не чищу картоплю для солдатів, спілкуюся російською, поїхала до Європи. І чому в мене є багато одягу із собою, а не єдиний спортивний костюм, коли люди тікали взагалі без речей. А потім ще й: "бідненька, в Парижі їй погано, і вона поїхала до сонця на Балі" і, закінчуючи повним абсурдом, типу "ти слухаєш російські пісні, тікай до своєї рашки", - розказала Анна.

Вона наголосила, що буде посилати таких людей у напрямку російського корабля.

 

Неплях також розповіла, що протягом війни вона не працює в якості блогера, а лише віддає свої гроші на підтримку України.

 

Нагадаємо, раніше Неплях, яка прибула до Бельгії, аби взяти участь у тамтешньому національному конкурсі краси у якості судді, виголосила промову на підтримку України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Неплях розповіла, що розійшлася із бойфрендом через війну в Україні

"Слова можуть урятувати": Єфросиніна, Кличко, Вакарчук, Полякова та інші розповідають світові про вбитих росією маленьких українців

"Стрес заїдаю": Неплях у Парижі показала, як змінилося її тіло за місяць війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів