"Я просто жінка з двома дітьми у чужому домі": Полякова розказала про життя під час війни та плани щодо заробітку

14 квітня 2022, 14:00

Співачка Оля Полякова розповіла про те, як змінилося під час війни її життя та життя її доньок, Маші та Аліси. У Франції їх прихистила подруга артистки, блогерка Ніка Белоцерковська.

Про те, як усі вони призвичаюються до нової буденності, чим тішать її дівчатка, і що для неї зараз є найважчим, Оля розказала каналові "Україна".

 
Як і багатьом українським жінкам, Олі довелося піти на розлуку з чоловіком, щоби вивезти дітей подалі від війни
фото з instagram полякової

"Немає хатньої робітниці, немає няні й донькам доводиться допомагати мені по господарству. Тому їм довелось багато чому навчитись. Якщо чесно, я тим дуже тішуся. Коли вони миють посуд або пилососять, думаю: "О, гарні дівчата у мене ростуть! Всьому навчаться та з будь-якої ситуації викрутяться!" Тому що життя непередбачуване!", - зізналася Полякова.


"Я ніколи не думала, що мені знадобляться ті навички у побуті… зараз навіть думаю, що робити далі, можливо, викладатиму вокал або даватиму уроки гри на фортепіано", - поділилася вона.

 

Для Олі, як і для всіх українців, життя 24-го лютого перевернулось догори дриґом. Найважче для артистки - приховувати від дочок свої емоції.

"Я по суті ніколи не була класичною мамою, не звикла ховати свої емоції, адже моя професія з ними пов’язана - чим більше я їх відкривала, чим сильніше це торкало людей", - пояснила виконавиця.

"От ви мене питаєте: "Як заспокоїти дітей?" А що я можу порадити? Я просто жінка з двома дітьми у чужому домі. Єдине, що скажу – приділяйте їм увагу, любіть, обнімайте, гуляйте з ними. Мені важливо зараз показати донькам, що я для них – стіна, що разом зі мною вони захищені. Адже сьогодні в усієї України повне почуття незахищеності й лише ми, батьки, можемо це змінити для наших дітей", - наголосила вона.

Нагадаємо, всім дітям України артистка днями присвятила зворушливу колискову.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Полякова розказала про чоловіка в теробороні, нестабільний стан доньки та власний інформаційний фронт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів