Полякова розказала про чоловіка в теробороні, нестабільний стан доньки та власний інформаційний фронт

30 березня 2022, 17:45

Співачка Оля Полякова розказала про те, як її родина переживає війну.

Як виявилося, чоловік артистки пішов у тероборону, а сама вона з обома дочками закордоном, але все ніяк не може знайти місце, де осісти.

Про все це Оля говорила в ефірі програми "Зірковий шлях", яка виходить на Youtube каналу "Україна".

За словами зірки, її чоловік Вадим служить у територіальній обороні і дуже її підтримує в ці складні часи.


"У нас все навпаки, тому що це я відірвана від дому, від того, що любила і люблю. І зараз у мене такий стан, що мене треба трішки заспокоювати, казати, що все буде добре. Тож це він мене підтримує, а не я його", – зізналась Полякова.

 
Оля не в Україні, але постійно підтримує українців та намагається донести правду до білорусів і росіян

Коли розпочалася війна, вона взяла дітей і поїхала подалі від бойових дій. А згодом виїхала з країни.

"Просто вивезла дітей, щоб вони могли вчитися, щось робити. У мене немає житла закордоном, немає родичів, тому я навіть не знаю, де залишуся. Упродовж всього довгого шляху нам допомагали зовсім незнайомі люди, давали нам дах над головою", - поділилася зірка.

"Спочатку нас прийняли мої друзі, потім ми переїхали в друге місце, а ось зараз ми вже в третьому. Наразі думаю, де залишитися. Це якась абсолютно сюрреалістична річ – ніхто не очікував, що таке може статися", – зазначила Полякова.

 
Невідомо, де саме зараз артистка з дітьми

Також Оля пожалілася на психологічний стан дочки Маші, яка важко все це переживає.

"Ми зараз всі в однакових умовах. Нам, жінкам, треба берегти наших дітей. Це завдання номер 1. Зберегти свій здоровий глузд, щоб діти теж не показилися. Бо я дивлюся на свою старшу доньку – у неї розлади, панічні атаки, дуже нестабільний стан. Якщо чесно, я сама трішки "розшнурувалася". Але розумію, що не маю права, тому що на мене ще й дивляться мільйони людей у соцмережах", - зауважила Оля.

 
Старша Маша важко переживає від'їзд з дому

"Основний мій фронт – інформаційний. Тепер я знаю, навіщо мені всі ці мільйони підписників. Не для того, щоб вони дивилися, як я готую чи співаю, а щоб я могла інформувати людей в усьому світі, що твориться в нашій країні, і підтримувати у цей дуже складний для всіх час", - наголосила вона.

Нагадаємо, днями Оля відновила свою ініціативу, у рамках якої особисто вітатиме з днем народження воїнів, лікарів, рятівників тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не дайте втянуть себя в это": Бадоєв і Полякова закликали білорусів не йти на війну

"Слова можуть урятувати": Єфросиніна, Кличко, Вакарчук, Полякова та інші розповідають світові про вбитих росією маленьких українців

Полякова з дочкою, Козловський та Зібров прочитали вірші про любов до України. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів