Богдан Бенюк: кремль буде палати! Щит український буде прибитий на воротах у кремлі

14 квітня 2022, 17:40

Народний артист України Богдан Бенюк повідомив, що перебуває в Києві та готується до відновлення роботи театру Франка. Актор не сумнівається, що настане день, коли московський кремль палатиме. Так само як запалав крейсер "Москва".

Про цю хорошу новину та про те, яким має бути політичне керівництво України після перемоги, Бенюк поговорив із Телеканалом D1.

Із його слів, театр імені Івана Франка уже за кілька тижнів знову гратиме вистави. Відновиться навчання і в театральному університеті імені Карпенка-Карого.

"Треба вдихнути цей життєвий пил, для того, аби всі почули, що крім війни ми думаємо про майбутнє. Тобто, займаємося відродженням", - зазначив актор.


 
Богдан Бенюк у Києві
фото з instagram бенюка

Зі слів Бенюка, Київ наповнюється транспортом і людьми. Дехто повертається повністю, дехто - за речами, оскільки "ми розуміємо, що маємо справу із підлим, противним, ненаситним народом, який прагне до нашої землі".

"Сьогодні вранці сталася прекрасна новина, коли їхній неймовірно гарний корабель "москва" дістав від нас потиличника... Я хотів би, щоб він на дно пішов крабів годувати, це б було дуже добре. І не треба боятися, тому що, я думаю, нам треба вести думку, що ми будемо воювати не на своїй території за свою свободу, а на території оцієї мокши. Обов'язково. Щоб вони почули силу", - сказав він.

"Бо інакше вони будуть весь час до тебе лізти. І будуть думати, що ти боїшся, і ти будеш під цим дамокловим мечем страху весь час проживати. А нам на це не треба звертати увагу. Ми забрало підняли, і ми мусимо йти і здобувати те, що ми повинні здобувати", - наголосив Богдан Михайлович.

 
Новина про російський корабель актора неабияк потішила

На його думку, після перемоги очолювати країну неодмінно мають ті люди, які пройшли цю війну.

"Бо вони зможуть очистити наше суспільство... Бо інакше, ми знову погрузнемо в цих медведчуківцях, у всяких речах, які будуть тягнути нас назад. А люди, які пройшли фронт, зможуть очистити від цієї падалі, яка ще є в нас", - пояснив він.

"У нас з побуту має піти на задній план відчуття співпереживання нашому ворогу. Не дай Боже, щоб ми почали казати, ну, бачите, вони нещасні неопірені хлопчики, які пішли на війну. Що це дядько путін винен, а вони самі не винні. Нічого подібного! Він прийшов на цю територію. Тільки ти його відпустиш - він потім манкуртом повернеться, до тебе більш зліший, і буде ще більше вчиняти злочини. Тому нам треба бути абсолютно жорсткими в цьому питанні. Майбутнє наше закладається в нас", - підкреслив актор.

 
Богдан Михайлович вірить, що колись побачить, як палатиме кремль

У перемозі України Бенюк не має ні тіні сумніву.

"Сила того, що ми не здалися за перший тиждень, ми вистояли і погнали цю путінську наволоч так, що вони тепер шукають, із якого боку їм зайти, і милих наших "білорусів" на чолі з вусатим хокеїстом, який не може знайти собі в цьому світі життя. А в нас є білоруські партизани, які на нашій стороні, і це неймовірно гарно, коли народ починає воювати проти своєї влади", - зізнався актор.

"Чекають ще великі зміни, повірте. Кремль буде палати! Щит український черговий раз буде прибитий на воротах у кремлі. Дух - це велика сила, яка тримає нас зараз", - запевнив він.

Нагадаємо, актор Станіслав Боклан під час війни залишився з Києві та взявся допомагати теробороні боронити столицю від мародерів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Накрали іграшок у дітей": актор Стороженко, який служить у добробаті, показав здобич окупантів у "розхераченій" машині

"Справжні ваші батьки - вова-х*йло і патріарх Гундяєв": Вертинський записав звернення до "любих" росіян

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів