Боклан про російських колег: Те місце, де була совість, починає заростати хріном

29 березня 2022, 12:00

Актор Станіслав Боклан поділився своїми думками про те, чому багато його колег "за порєбріком" підтримують війну проти України або ж просто відмовчуються.

Зірка зізнався, що останні пригнічують його найбільше, і він навіть боїться уявити, що колись опиниться з ними на одному знімальному майданчику.

62-річний актор, який залишається в Києві у інтерв'ю Наталії Влащенко розповів, у який спосіб він допомагає територіальній обороні.

 
Станіслав Боклан під час війни не поїхав із Києва

"Не хотілося потім повертатися. Хотілося бути тут, хотілося бути в курсі, бути поруч із тими, хто залишився. На жаль, у силу віку мені ніхто зброї не дасть, усі скажуть "діду, йди відпочивай". Але я собі застосування знайшов: я в помічниках тероборони там, де я зараз перебуваю. Я виходжу в соцмережі, намагаюся достукатися, докричатися... спілкуюся з тими, хто лишився і хто не лишився, намагаюся якось говорити про те, що ми переможемо в будь-якому випадку", - підкреслив він.

"У нас є група людей, нам видають таку нестрашну зброю, ми з рушницями стоїмо на деяких постах, намагаємося боротися з мародерами і з людьми, що можуть швендяти по чужих квартирах, по чужих будинках. У нас є достатньо велика кількість чоловіків поза армійського віку, але люди, яким не все одно, що відбувається в цій країні", - поділився Станіслав.

Що стосується російських культурних діячів, то, зі слів Боклана, його найбільше вражає "армія тих, хто мовчить". Та і "список мерзотності" з акторів, які відверто виступають за війну, теж чималий.

 
62-річний актор із "нестрашною зброєю" допомагає теробороні

"Я не намагався розібратися в їхніх довбешках. Гіпотетично припускаю, люди бояться втратити комфорт, посади, ситість, заробітки тощо. І бояться, найголовніше, втратити обласканість владою. Тоді щойно виникає це побоювання, те місце, де була совість, починає заростати хріном", - зазначив Боклан.

Нагадаємо, під час ракетного обстрілу житлового будинку в Києві загинула колега Станіслава з "Молодого театру", актриса Оксана Швець.

Фото з Instagram Боклана

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Справжні ваші батьки - вова-х*йло і патріарх Гундяєв": Вертинський записав звернення до "любих" росіян

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів