"Почалося. Працюємо за планом": Карпа розповіла про перший день війни, свою допомогу в тилу та плани після перемоги

15 квітня 2022, 13:00

Співачка Наталка Карпа поїхала з маленькою донечкою Златою із Києва до Львова за декілька днів до початку війни. На цьому наполіг чоловік артистки, Євген Тєрєхов, який пройшов АТО і служить у поліції. Як виявилося, він мав рацію.

Зараз Наталка мешкає в сестри у Львівській області. За кордон вона не збирається

Про те, чим зараз допомагає захисникам та переселенцям, що думає про президента Володимира Зеленського, і що планує зробити після перемоги, Наталка розказала "24 каналу".

 
Наталка пригадала, як почалася для неї війна
фото з instagram карпи

"Я приїхала до Львова за декілька днів до 24 лютого. Їхала зі сльозами, криками. Чоловік тоді казав: "Знаєш, ти, напевно, мало розумієшся у військовій справі, але, коли до кордону підтягуються війська – це одне, але, коли приїжджає логістика (баки з пальним, мобільні бригади, які обслуговують танки тощо) – це інше. Побачиш, буде напад". Тоді я зібрала "тривожну" валізу, про яку всі говорили, і зі Златою поїхала з Києва, - пригадала Карпа.

"Перед від'їздом з Києва Євген казав: "Я оберігатиму нашу землю, а ти оберігатимеш найцінніше – нашу донечку", - поділилася вона.

Іще 23-го лютого Карпа була впевнена, що війни не буде, і збиралася повертатися.

"24 лютого о 4 ранку був дзвінок: "Почалося. Працюємо за планом: я захищаю землю, ти – донечку", - розповіла вона.

 
Донька Євгена від попереднього шлюбу, Аня, теж деякий час була у Львівській області, а тепер за кордоном

"На мою думку, жінки з дітьми мають виїжджати з гарячих точок, щоб дати чоловікам можливість працювати там. Коли чоловік сидить зі зброєю й думає про те, що його дружина й дитина в небезпеці, то не думає, як вбити ворога. Він хвилюється за рідних і відволікається від боротьби", - запевнила зірка.

Златі лише 2 рочки, тож дівчинка поки не розуміє, що таке війна. Мала сприймає походи до сховища під час тривог як гру.

Родина Карпи прихистила переселенців у своєму будинку в Львівській області. Коли на перетині кордону з Польщею були величезні черги, Наталка та її сестра готували гарячу їжу, пекли пиріжки та підвозили туди. Наразі співачка допомагає збирати кошти на пікапи для київської тероборони.

"Кожен щось має робити на своєму місці. Я щодня прокидаюся й пишаюся тим, що живу в один час з такими людьми, які майстерно б'ються в повітряних боях, тримають зброю, роблять зачистки, атакують російські сайти тощо", - зізналася вона.

 
Злата помагає мамі волонтерити

Дуже високої думки Наталка про Володимира Зеленського, з яким колись їздила на спільні гастролі.

"На його долю випало надзвичайно складне випробування. Навіть не уявляю як це – бути на його місці. Він головнокомандувач країни, бере на себе величезну відповідальність. І дуже достойно поводиться. Це глибока, душевна, розумна, інтелігентна людина. Мені дуже подобається його позиція. Він постійно записує звернення, говорить з людьми, пояснює, що відбувається", - поділилася Карпа, яка вірить, що саме Зеленський стане тим президентом, хто поверне Донбас і Крим.

Після перемоги Наталка, першою чергою, обійматиме рідних. Зірка зізналася, що часто бачить пророчі сни. Тож зараз прагне, щоби їй наснилася саме перемога.

"Ми пишемо історію сильної та могутньої держави. Це красива 30-річна дівчина, яка знає собі ціну, стає незалежною, звільняється від путінських рук, які її сплітали, гордо підіймає голову. Щодня, маленькими краплинками, ми наближаємо країну до перемоги. Ми з вами робимо велику справу. Все буде Україна! Ми переможемо!", - запевнила вона.

Нагадаємо, незадовго до війни Карпа розказувала, що вони з Тєрєховим переживають непростий період у своєму шлюбі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Оrки, ра*исти, нелюди": Тарабарова з малим закликали називати "rасіян" їхніми іменами

"Скоро знову обнімемося на своїй землі": MamaRika, яка мешкала коло Гостомеля, розказала, куди виїхала з 7-місячним сином

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів