"Ми тобі тут все дамо": Бадоєв зізнався, що після початку війни його кликали до москви

20 квітня 2022, 15:10

Режисер Алан Бадоєв розповів, що після 24-го лютого до нього особисто зверталися російські зірки з пропозиціями "перечекати" у москві, але він їх навіть не розглядав.

Він багато що обдумав за час війни і тепер бачить власну місію - як людина, яка свого часу чимало зробила для створення картинки "дружби народів".

Про це Алан говорив у "Сніданку 1+1", підкресливши, що бажає спілкуватися рідною українською.

"У перший день писало багато. Я не хочу більше ці імена вимовляти. Вони мені настільки не цікаві більше. Багато хто мені говорив: "Швиденько їдь до Москви, ми тобі тут все дамо. Треба 3-4 дні перечекати". Я не розумів, про що мова взагалі. Як таке можна писати? Потім хтось зрозумів про що мова. Казали, що ми нічого не можемо зробити, ми ж не бетмени. Я кажу: "Розкажіть своїй аудиторії", - пригадав Бадоєв.


 
Бадоєву пропонували "перечекати" війну в москві
фото з instagram бадоєва

Зі слів кліпмейкера, дехто з російських селебріті аргументував, мовляв, він - їхня родина. На що Алан відповідав: "Так з родиною не поводяться".

Бадоєв, який донедавна вважав себе "людиною світу", визнає, що своєю творчістю намагався розмазати кордони між Україною та росією. І після завершення війни і він, і весь шоубізнес, і всі українці нестимуть геть інакшу місію.

"Такими, як раніше, ми вже не будемо, але ми будемо більш змістовними. Є про що розповідати. Є що, точніше, відчувати. Тепер у кожного українця є місія. У мене вона дуже проста. Напевно, я один з тих людей, який робив все для того, щоб стерти між Україною та Росією кордони. Це було несвідомо", - поділився Алан.

 
Режисер жалкує про те, що намагався стерти творчі кордони між росією та Україною

"Я з Донецька. У мене був цей місяць, і я багато що для себе обдумав. Я розумію, що і я і Максим (Барських - ред) ми розмазували кордони між нашими країнами нашою творчістю. Напевно, я був одним з тих людей, який максимально показував дружбу народів. Максимально допомагав створювати оцю загальну творчу подушку і тепер я розумію, наскільки це жахливо. Наскільки це безвідповідально", - наголосив він.

Нагадаємо, Бадоєв із перших днів війни намагався донести правду до своїх фолловерів із росії. Через свою принципову позицію режисер, за даними ЗМІ, потрапив до списку людей, яким в'їзд до країни агресора тепер заборонений на 50 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Розпочалися незворотні процеси": Бадоєв повернувся до Києва та розповів, як на нього вплинула війна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів