"Бракує розмов і обіймів": Верещук зізналася, що від початку війни не бачилася ні з чоловіком, ні з сином

26 квітня 2022, 12:20

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук за час війни не бувала вдома та не бачилася зі своїми рідними. Але її зігріває їхня любов.

Про свій емоційний стан і про те, чим займаються зараз її чоловік та син, політикиня розповіла в програмі "Ранок з Україною".

 
Верещук уперше розказала про своє особисте життя
фото з instagram верещук

Зі слів Ірини, чоловік підтримує її в усьому.


"У нас взагалі немає ніякої конкуренції. Він дійсно, як то кажуть, військовий з голови до ніг – 28 років у офіцерських чоботах і сьогодні теж захищає нашу землю. А ось син зовсім інший, він айтішник. В нього немає ні краплі мого лідерського характеру, але він дуже добра людина, яка воює зараз на своєму фронті", - поділилася вона.

Із близькими Верещук наразі має змогу спілкуватися лише телефоном.

"Звісно, бракує розмов і обіймів, як всім. Але ми не маємо права на зайві емоції. Мене гріє їхня любов", - запевнила вона.

 
Син міністерки торік закінчив школу та навчається в КПІ

"Я знаю, що вони мене люблять і поважають те, що я роблю. Мені це постійно каже син, мабуть, бачить мене по телебаченню, я це все розумію… але я йому ще колись в дитинстві сказала: "Олег, ти маєш зрозуміти, що я завжди робитиму кар’єру, допомагатиму іншим, адже в мене багато соціальної енергії. Давай домовимось, я допомагатиму всім діткам, а ти вже сам даватимеш собі раду". Він це все зрозумів, і зараз у мене немає дилеми… я ще ні разу не була вдома і чоловік теж. Перші дні син взагалі жив сам, а потім поїхав до родичів", - розказала Ірина.

Нагадаємо, Юлія Зорій нещодавно розповіла, як це - бути дружиною міністра оборони під час війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Знайомтесь, це Марік": Кулеба "всиновив" песика, врятованого з Маріуполя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів