"Почути голос хоч на хвилинку видається розкішшю": Зорій розповіла, як це - бути дружиною міністра оборони у воєнний час

10 квітня 2022, 11:00

Телеведуча і дружина міністра оборони Олексія Резнікова, Юлія Зорій розповіла, як розпочався для неї страшний ранок 24-го лютого, коли Росія розпочала війну проти України.

Жінка зізналася, що відчуває страх за чоловіка, але водночас і надзвичайну гордість.

Як змінилося її життя, Юлія розказала в інтерв'ю Viva!.

"Кохана, я поїхав на роботу. Він розпочав війну" - цими словами рано-вранці моє життя змінилося назавжди. На "до" та "після" війни", - пригадала Зорій.


 
24-го лютого життя Юлії, як і всіх нас, розділилося на "до" та "після"
фото з instagram зорій

"Зараз важко підібрати слова, щоб описати весь спектр емоцій, переживань і всього, що вирує в моєму серці і розриває його на шматки. Можливо, скоро, після перемоги, можна буде трішки видихнути, опанувати себе, зосередитись і зібрати думку докупи, щоб описати їх, але точно не зараз", - поділилася вона.

На запитання, як це - бути дружиною міністра оборони під час війни, Зорій відповіла так: "Так само, як і у мирний час,- відповідально, стримано, із надзвичайним почуттям гордості і впевненості".

"Хоча, зізнаюся чесно, додався страх. Це нормально. Часом мені невимовно шкода бачити його постійно втомлені недоспані очі, бо працює він 24/7, як і весь уряд. Як і всі наші захисники і захисниці. Як і всі ми. Бо це війна", - додала вона.

"Нікому зараз не легко. І кожен працює на своєму полі бою. Але я захоплююся стійкістю свого чоловіка, його зваженістю, сконцентрованістю, його патріотизмом і професійністю. Правда. Я отримую величезну кількість листів від людей зі словами подяки і підтримки для Олексія. І я щиро вдячна кожному", - наголосила Юлія.

 
Зорій відчуває і страх, і величезну гордість за коханого

Коли є така можливість, подружжя намагається підтримувати зв'язок.

"Почути голос хоч на хвилинку видається справжньою розкішшю. Найцінніші моменти", - зізналася Зорій.

Юлія не приховує, що війна повністю її змінила.

"Напевно, як і кожного з нас. Багато чого переосмислила, переглянула пріоритети. Все важливе колись, до війни, стало абсолютно незначущим зараз. Я точно знаю, що сьогодні я краща за себе вчорашню. У щоденних молитвах я обіцяю Богу, що ми всі стали краще. Дуже не хочеться підвести його в цих обіцянках…", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше Зорій звернулася до жінок із закликом не картати себе через страх за себе і за дітей та не соромити тих, хто виїхав із країни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Олена Зеленська: Як і кожна жінка в Україні, зараз я боюся за свого чоловіка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів